Terminarz II Ligi Mężczyzn, Grupa 2 – Sezon 2018/2019

RUNDA ZASADNICZA

1 kolejka (29.09.2018)

BAS Białystok pauzuje
UKS Centrum Augustów Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
LEGIA Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:1 (22:25, 25:19, 25:14, 25:16)
AZS UWM Olsztyn MUKS Huragan Wołomin  3:1 (25:15, 20:25, 25:13, 25:15)
UMKS MOS Wola Warszawa KS Metro Warszawa  1:3 (23:25, 25:27, 25:17, 13:25)

2 kolejka (06.10.2018)

pauzuje KS Metro Warszawa
MUKS Huragan Wołomin UMKS MOS Wola Warszawa  1:3 (26:28, 25:19, 20:25, 21:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski AZS UWM Olsztyn  1:3 (25:22, 19:25, 14:25, 19:25)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski LEGIA Warszawa  0:3 (17:25, 21:25, 22:25)
BAS Białystok UKS Centrum Augustów  3:1 (25:20, 25:23, 19:25, 25:15)

3 kolejka (13.10.2018)

UKS Centrum Augustów pauzuje
LEGIA Warszawa BAS Białystok  2:3 (26:24, 25:20, 25:27, 15:25, 13:15)
AZS UWM Olsztyn Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:1 (25:23, 24:26, 25:14, 25:17)
UMKS MOS Wola Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:2 (18:25, 20:25, 25:20, 25:23, 15:12)
KS Metro Warszawa MUKS Huragan Wołomin  3:1 (25:23, 18:25, 25:20, 25:18)

4 kolejka (20.10.2018)

pauzuje MUKS Huragan Wołomin
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski KS Metro Warszawa  3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:21)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski UMKS MOS Wola Warszawa  1:3 (23:25, 25:23, 23:25, 18:25)
BAS Białystok AZS UWM Olsztyn  3:1 (25:21, 16:25, 25:23, 25:23)
UKS Centrum Augustów LEGIA Warszawa  1:3 (25:22, 19:25, 13:25, 20:25)

5 kolejka (27.10.2018)

LEGIA Warszawa pauzuje
AZS UWM Olsztyn UKS Centrum Augustów  3:0 (25:21, 25:21, 25:23)
UMKS MOS Wola Warszawa BAS Białystok  0:3 (16:25, 21:25, 20:25)
KS Metro Warszawa Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:1 (25:21, 20:25, 25:19, 25:21)
MUKS Huragan Wołomin KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:3 (22:25, 23:25, 25:18, 25:27)

6 kolejka (03.11.2018)

pauzuje KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski MUKS Huragan Wołomin  3:1 (25:22, 25:20, 21:25, 25:14)
BAS Białystok KS Metro Warszawa  3:0 (25:21, 25:22, 25:15)
UKS Centrum Augustów UMKS MOS Wola Warszawa  3:2 (21:25, 16:25, 25:16, 25:20, 15:10)
LEGIA Warszawa AZS UWM Olsztyn  3:2 (22:25, 25:20, 25:23, 19:25, 15:10)

7 kolejka (10.11.2018)

AZS UWM Olsztyn pauzuje
UMKS MOS Wola Warszawa LEGIA Warszawa  1:3 (19:25, 25:20, 22:25, 15:25)
KS Metro Warszawa UKS Centrum Augustów  3:0 (25:22, 25:17, 25:18)
MUKS Huragan Wołomin BAS Białystok  0:3 (14:25, 19:25, 15:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  2:3 (21:25, 27:25, 25:23, 23:25, 10:15)

8 kolejka (17.11.2018)

pauzuje Czołg AZS Uniwersytet Warszawski
BAS Białystok KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:0 (25:9, 25:22, 25:23)
UKS Centrum Augustów MUKS Huragan Wołomin  2:3 (32:30, 24:26, 17:25, 25:19, 14:16)
LEGIA Warszawa KS Metro Warszawa  3:1 (17:25, 25:22, 25:23, 25:20)
AZS UWM Olsztyn UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (26:24, 26:24, 26:24)

9 kolejka (24.11.2018)

UMKS MOS Wola Warszawa pauzuje
AZS UWM Olsztyn KS Metro Warszawa  3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 25:21)
MUKS Huragan Wołomin LEGIA Warszawa  0:3 (22:25, 22:25, 21:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski UKS Centrum Augustów  2:3 (25:13, 26:28, 25:22, 27:29, 13:15)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski BAS Białystok  0:3 (16:25, 18:25, 16:25)

10 kolejka (01.12.2018)

pauzuje BAS Białystok
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski UKS Centrum Augustów  0:3 (23:25, 22:25, 23:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski LEGIA Warszawa  3:1 (25:21, 23:25, 26:24, 25:19)
MUKS Huragan Wołomin AZS UWM Olsztyn  2:3 (16:25, 25:20, 25:22, 17:25, 14:16)
KS Metro Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa  3:1 (25:23, 29:31, 25:20, 25:20)

11 kolejka (08.12.2018)

KS Metro Warszawa pauzuje
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
AZS UWM Olsztyn KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:2 (25:19, 20:25, 25:17, 18:25, 20:18)
LEGIA Warszawa Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:21, 25:20, 25:11)
UKS Centrum Augustów BAS Białystok  0:3 (23:25, 23:25, 17:25)

12 kolejka (15.12.2018)

pauzuje UKS Centrum Augustów
BAS Białystok LEGIA Warszawa  3:1 (25:17, 23:25, 25:19, 25:17)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski AZS UWM Olsztyn  3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 25:23)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski UMKS MOS Wola Warszawa  3:2 (26:28, 25:18, 27:25, 26:28, 15:9)
MUKS Huragan Wołomin KS Metro Warszawa  1:3 (19:25, 24:26, 25:20, 22:25)

13 kolejka (22.12.2018)

MUKS Huragan Wołomin pauzuje
KS Metro Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:0 (25:19, 25:23, 25:20)
UMKS MOS Wola Warszawa Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  2:3 (25:18, 25:22, 18:25, 20:25, 12:15)
AZS UWM Olsztyn BAS Białystok  0:3 (19:25, 17:25, 18:25)
LEGIA Warszawa UKS Centrum Augustów  3:0 (25:18, 25:12, 25:22)

14 kolejka (05.01.2019)

pauzuje LEGIA Warszawa
UKS Centrum Augustów AZS UWM Olsztyn  3:2 (21:25, 25:22, 27:25, 26:28, 15:12)
BAS Białystok UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:15, 25:14, 25:15)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski KS Metro Warszawa  0:3 (20:25, 23:25, 25:27)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski MUKS Huragan Wołomin  1:3 (16:25, 27:25, 15:25, 12:25)

15 kolejka (12.01.2019)

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski pauzuje
MUKS Huragan Wołomin Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:1 (25:21, 15:25, 25:21, 25:17)
KS Metro Warszawa BAS Białystok  0:3 (21:25, 19:25, 29:31)
UMKS MOS Wola Warszawa UKS Centrum Augustów  3:0 (25:17, 26:24, 25:20)
AZS UWM Olsztyn LEGIA Warszawa  1:3 (25:20, 21:25, 22:25, 17:25)

16 kolejka (19.01.2019)

pauzuje AZS UWM Olsztyn
LEGIA Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:16, 25:20, 25:19)
UKS Centrum Augustów KS Metro Warszawa  0:3 (20:25, 20:25, 13:25)
BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:16, 36:34, 25:19)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  2:3 (25:22, 17:25, 25:22, 13:25, 11:15)

17 kolejka (26.01.2019)

Czołg AZS Uniwersytet Warszawski pauzuje
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski BAS Białystok  1:3 (23:25, 18:25, 25:22, 16:25)
MUKS Huragan Wołomin UKS Centrum Augustów  3:1 (25:21, 23:25, 25:19, 25:15)
KS Metro Warszawa LEGIA Warszawa  3:2 (25:21, 23:25, 25:27, 25:23, 15:9)
UMKS MOS Wola Warszawa AZS UWM Olsztyn  3:0 (25:18, 25:23, 25:19)

18 kolejka (02.02.2019)

pauzuje UMKS MOS Wola Warszawa
KS Metro Warszawa AZS UWM Olsztyn  3:1 (25:23, 25:17, 16:25, 25:19)
LEGIA Warszawa MUKS Huragan Wołomin  3:1 (21:25, 25:20, 25:18, 25:22)
UKS Centrum Augustów KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:2 (22:25, 20:25, 25:17, 25:10, 15:11)
BAS Białystok Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:15, 25:20, 25:11)

 f

FAZA PLAY-OFF

I runda – 1 mecz (16.02.2019)

BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:18, 25:19, 25:18)  1:0
LEGIA Warszawa UKS Centrum Augustów  3:2 (23:25, 28:30, 25:19, 25:17, 15:11)  1:0
KS Metro Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:0 (25:23, 25:22, 27:25)  1:0
AZS UWM Olsztyn UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:19, 25:23, 25:17)  1:0

I runda – 2 mecz (17.02.2019)

BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:15, 25:20, 25:20)  2:0
LEGIA Warszawa UKS Centrum Augustów  3:0 (25:18, 25:19, 25:22)  2:0
KS Metro Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:1 (25:22, 25:22, 23:25, 25:15)  2:0
AZS UWM Olsztyn UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:19, 25:16, 25:23)  2:0

I runda – 3 mecz (02.03.2019)

MUKS Huragan Wołomin BAS Białystok  0:3 (17:25, 13:25, 19:25)  0:3
UKS Centrum Augustów LEGIA Warszawa  3:2 (25:20, 21:25, 18:25, 25:23, 15:9)  1:2
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski KS Metro Warszawa  3:2 (25:18, 26:28, 25:22, 20:25, 15:13)  1:2
UMKS MOS Wola Warszawa AZS UWM Olsztyn  2:3 (25:22, 25:27, 25:19, 19:25, 12:15)  0:3

I runda – 4 mecz (03.03.2019)

UKS Centrum Augustów LEGIA Warszawa  3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:20)  2:2
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski KS Metro Warszawa  1:3 (34:32, 25:27, 22:25, 13:25)  1:3

I runda – 5 mecz (06.03.2019)

LEGIA Warszawa UKS Centrum Augustów  3:1 (25:15, 17:25, 25:22, 25:22)  3:2

II runda – 1&2 mecz (9-10.03.2019)

BAS Białystok AZS UWM Olsztyn  3:0 (27:25, 25:17, 25:21)  1:0
LEGIA Warszawa KS Metro Warszawa  3:0 (27:25, 25:21, 25:15)  1:0
BAS Białystok AZS UWM Olsztyn  3:2 (20:25, 25:21, 25:23, 15:25, 15:12)  2:0
LEGIA Warszawa KS Metro Warszawa  3:2 (25:21, 21:25, 25:19, 24:26, 16:14)  2:0

II runda – 3&4 mecz (23-24.04.2019)

AZS UWM Olsztyn BAS Białystok  0:3 (18:25, 24:26, 23:25)  0:3
KS Metro Warszawa LEGIA Warszawa  3:2 (25:18, 25:22, 22:25, 19:25, 16:14)  1:2
KS Metro Warszawa LEGIA Warszawa  1:3 (21:25, 20:25, 25:19, 23:25)  1:3

Turniej półfinałowy – Białystok (05-07.04.2019)

BAS Białystok LKS Czarni Rząśnia  3:1 (25:19, 25:15, 23:25, 25:16)
LEGIA Warszawa Tubądzin Volley MOSiR Sieradz  3:0 (26:24, 25:19, 25:17)
LKS Czarni Rząśnia Tubądzin Volley MOSiR Sieradz  3:2 (22:25, 20:25, 25:20, 25:21, 15:13)
BAS Białystok LEGIA Warszawa  3:1 (23:25, 25:18, 25:12, 25:18)
LEGIA Warszawa LKS Czarni Rząśnia  3:2 (26:24, 13:25, 32:30, 19:25, 25:10)
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz BAS Białystok  1:3 (21:25, 23:25, 25:23, 18:25)

Turniej finałowy – Strzelce Opolskie & Kędzierzyn Koźle (24-28.04.2019)

LEGIA Warszawa LUK Politechnika Lublin 1:3 (20:25, 25:23, 17:25, 23:25)
ZAKSA Strzelce Opolskie Chrobry Głogów 3:1 (21:25, 25:18, 25:20, 25:21)
BAS Białystok LEGIA Warszawa 1:3 (23:25, 25:22, 21:25, 22:25)
Chrobry Głogów Trefl Lębork 3:2 (25:23, 22:25, 25:22, 22:25, 15:13)
LUK Politechnika Lublin BAS Białystok 3:2 (25:22, 25:14, 20:25, 21:25, 15:13)
Trefl Lębork ZAKSA Strzelce Opolskie 0:3 (18:25, 25:27, 20:25)
LUK Politechnika Lublin Chrobry Głogów 3:1 (23:25, 25:16, 25:10, 25:23)
ZAKSA Strzelce Opolskie LEGIA Warszawa 3:0 (25:14, 25:12, 25:20)
Chrobry Głogów LEGIA Warszawa 3:0 (25:21, 25:19, 25:16)
LUK Politechnika Lublin ZAKSA Strzelce Opolskie 0:3 (22:25, 31:33, 23:25)

Sezon 2017/2018