reklama na koszulkach mała zostań wolontariuszem  dolacz 1

 

 Strony 1 |

Dołącz do zespołu siatkowka.legia.com

dolaczMarzysz o pracy w najbardziej rozpoznawalnym klubie w Polsce ? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie pracy w redakcji sportowej? Jeśli tak, to właśnie na Ciebie czekamy! Zgłoś się na staż w redakcji serwisu internetowego Sekcji Siatkówki Legii Warszawa – siatkowka.legia.com. Poszukujemy redaktorów, fotografów i grafików, którzy chcą się dalej rozwijać i wraz z nami odbudowywać pozycję siatkarskiej Legii

           Miasto Stołeczne Warszawaprzyjaciel

Reklamuj się na strojach siatkarskiej Legii

reklama na koszulkach małaSekcja Siatkówki Legii Warszawa zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia finansowego sekcji oraz reklamowania się poprzez sport na strojach siatkarskiej Legii i nie tylko. Herb Legii Warszawa to najbardziej rozpoznawalne logo instytucji sportowej w Polsce. Legia to bogata tradycja i piękna historia ośmiokrotnego Mistrza Polski. Legia to jedna z najbardziej popularnych marek w polskim sporcie. Dowiedz się co można zyskać wspierając legijną siatkówkę.

Zgłoś się na praktyki i zostań trenerem w Akademii Siatkówki Legii Warszawa!

Zostan trenerem Legii siatkowkaChcesz zostać trenerem siatkówki i pracować w jednym z projektów Akademia Siatkówki Legii Warszawa? Jeżeli planujesz zostać lub już jesteś trenerką bądź trenerem i chcesz się dalej rozwijać pod okiem profesjonalistów posiadając już teraz potrzebne do tego umiejętności – zapraszamy. Zgłoś się na praktyki, po odbyciu których jest możliwość zatrudnienia w akademii i samodzielnej pracy z grupą adeptów siatkówki.

Zostań wolontariuszem siatkarskiej Legii

zostań wolontariuszem(1)Sekcja Siatkówki Legii Warszawa rozpoczyna rekrutację wolontariuszy na rok 2017, który jest rokiem jubileuszowym – 70 lecie założenia sekcji. Chcesz pomóc w przygotowaniu meczu? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać ciekawych ludzi? Zgłoś się! Organizacja spotkań, treningów, turnieju międzynarodowego City Volley Cup 2017, szkolenie w Akademii Siatkówki Legii Warszawa, relacjonowanie wydarzeń na naszej stronie i portalach społecznościowych oraz udział sekcji w życiu LEGII WARSZAWA to nasze główne zadania.

Wspieraj Sekcję Siatkówki Legii Warszawa! #1% dla siatkarskiej Legii

1procentZapraszamy Państwa do przekazania w rozliczeniu rocznym 1% swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Zachęcamy aby przeznaczyli Państwo ten procent na Sekcję Siatkówki Legii Warszawa. Przekazanie 1% swojego podatku na rzecz OPP nic nie kosztuje, a przyczynią się Państwo do odbudowy oraz rozwoju sekcji klubu i talentów trenujących w naszej Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Wspierając naszą sekcję, pomagasz wyposażyć ją w niezbędny do treningów sprzęt, a także dofinansować organizację wyjazdów, turniejów akademii, oraz opłacić sale treningowe dla sekcji i akademii.

Apel do kibiców i byłych zawodników: Pomóżcie odtworzyć historię siatkarskiej Legii

kolażZwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców oraz byłych zawodników i nie tylko, o pomoc w odtworzeniu historii siatkarskiej Legii. W związku z obchodami 70-lecia założenia sekcji siatkówki jednym z najważniejszych punktów jubileuszu jest przypomnienie bogatej w sukcesy i trofea historii klubu. Warto tu zaznaczyć, że choć od kilku lat zespół występuje na niższych szczeblach rozgrywek, to w tabeli wszech czasów Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn zajmuje wysoką, drugą lokatę.

1 |

Partnerzy

Miasto Stołeczne Warszawa logotaxpert logosportidea