reklama na koszulkach mała zostań wolontariuszem  dolacz 1

 

 1 |

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Legii

2018-08-20
Drugi rok z rzędu prowadzona jest sprzedaż karnetów na spotkania siatkarzy warszawskiej Legii w rozgrywkach II ligi mężczyzn!! Już 29 września legioniści rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2018/2019. Serdecznie zapraszamy do zakupu całosezonowego abonamentu na spotkania domowe Legii Warszawa. Wspieraj swoją drużynę i zapewnij sobie wstęp na każdy mecz ukochanego klubu! Bądź częścią siatkarskiej Legii!

            Miasto Stołeczne Warszawaplakat przyjaciele2

Wspieraj Sekcję Siatkówki Legii Warszawa! #1% dla siatkarskiej Legii

1procent_333x1902018-01-22
Zapraszamy Państwa do przekazania w rozliczeniu rocznym 1% swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Zachęcamy aby przeznaczyli Państwo ten procent na Sekcję Siatkówki Legii Warszawa. Przekazanie 1% swojego podatku na rzecz OPP nic nie kosztuje, a przyczynią się Państwo do odbudowy oraz rozwoju sekcji klubu i talentów trenujących w naszej Akademii Siatkówki Legii Warszawa.

Zostań Przyjacielem Siatkarskiej Legii!!!

plakat przyjaciele22017-11-09
Sekcja Siatkówki Legii Warszawa serdecznie zaprasza do udziału w programie „Przyjaciel Legii”.

Przyjdź na staż w dziale marketingu sportowego!!!

legia-logomale2017-11-02
Sekcja Siatkówki Legii Warszawa szuka stażystów na stanowisko – specjalista ds. marketingu sportowego. Po odbyciu stażu przewidziana jest możliwość zatrudnienia.

Przedłużamy sprzedaż karnetów – rabat 20%

karnety-a3-100-20procent2017-10-14
W sezonie 2017/2018 po raz pierwszy od reaktywacji sekcji w 2014 roku, możliwy jest zakup karnetu na wszystkie domowe spotkania legionistów w rozgrywkach II ligi grupy 2! W związku z dużym zainteresowaniem karnetami, przedłużamy możliwość ich nabycia do 4 listopada! Dodatkowo, karnety można będzie nabywać z 20% rabatem!! Wspieraj swoją drużynę i zapewnij sobie wstęp na każdy mecz ukochanego klubu! Bądź częścią historycznego awansu!

Karnety na mecze Legii

2017-09-21
Już 30 września siatkarze Legii Warszawa rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do zakupu całosezonowego abonamentu na spotkania domowe Legii Warszawa. Wspieraj swoją drużynę i zapewnij sobie wstęp na każdy mecz ukochanego klubu! Bądź częścią historycznego awansu!

Dołącz do zespołu siatkowka.legia.com

dolacz2017-06-27
Marzysz o pracy w najbardziej rozpoznawalnym klubie w Polsce ? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie pracy w redakcji sportowej? Jeśli tak, to właśnie na Ciebie czekamy! Zgłoś się na staż w redakcji serwisu internetowego Sekcji Siatkówki Legii Warszawa – siatkowka.legia.com. Poszukujemy redaktorów, fotografów i grafików, którzy chcą się dalej rozwijać i wraz z nami odbudowywać pozycję siatkarskiej Legii

Reklamuj się na strojach siatkarskiej Legii

reklama na koszulkach mała2017-04-20
Sekcja Siatkówki Legii Warszawa zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia finansowego sekcji oraz reklamowania się poprzez sport na strojach siatkarskiej Legii i nie tylko. Herb Legii Warszawa to najbardziej rozpoznawalne logo instytucji sportowej w Polsce. Legia to bogata tradycja i piękna historia ośmiokrotnego Mistrza Polski. Legia to jedna z najbardziej popularnych marek w polskim sporcie. Dowiedz się co można zyskać wspierając legijną siatkówkę.

Zgłoś się na praktyki i zostań trenerem w Akademii Siatkówki Legii Warszawa!

Zostan trenerem Legii siatkowka2017-03-19
Chcesz zostać trenerem siatkówki i pracować w jednym z projektów Akademia Siatkówki Legii Warszawa? Jeżeli planujesz zostać lub już jesteś trenerką bądź trenerem i chcesz się dalej rozwijać pod okiem profesjonalistów posiadając już teraz potrzebne do tego umiejętności – zapraszamy. Zgłoś się na praktyki, po odbyciu których jest możliwość zatrudnienia w akademii i samodzielnej pracy z grupą adeptów siatkówki.

Zostań wolontariuszem siatkarskiej Legii

zostań wolontariuszem(1)2017-02-15
Sekcja Siatkówki Legii Warszawa rozpoczyna rekrutację wolontariuszy na rok 2017, który jest rokiem jubileuszowym – 70 lecie założenia sekcji. Chcesz pomóc w przygotowaniu meczu? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać ciekawych ludzi? Zgłoś się! Organizacja spotkań, treningów, turnieju międzynarodowego City Volley Cup 2017, szkolenie w Akademii Siatkówki Legii Warszawa, relacjonowanie wydarzeń na naszej stronie i portalach społecznościowych oraz udział sekcji w życiu LEGII WARSZAWA to nasze główne zadania.

Wspieraj Sekcję Siatkówki Legii Warszawa! #1% dla siatkarskiej Legii

1procent2017-02-03
Zapraszamy Państwa do przekazania w rozliczeniu rocznym 1% swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Zachęcamy aby przeznaczyli Państwo ten procent na Sekcję Siatkówki Legii Warszawa. Przekazanie 1% swojego podatku na rzecz OPP nic nie kosztuje, a przyczynią się Państwo do odbudowy oraz rozwoju sekcji klubu i talentów trenujących w naszej Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Wspierając naszą sekcję, pomagasz wyposażyć ją w niezbędny do treningów sprzęt, a także dofinansować organizację wyjazdów, turniejów akademii, oraz opłacić sale treningowe dla sekcji i akademii.

Apel do kibiców i byłych zawodników: Pomóżcie odtworzyć historię siatkarskiej Legii

legia-logomale2017-02-02
Zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców oraz byłych zawodników i nie tylko, o pomoc w odtworzeniu historii siatkarskiej Legii. Warto tu zaznaczyć, że choć od kilku lat zespół występuje na niższych szczeblach rozgrywek, to w tabeli wszech czasów Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn zajmuje wysoką, drugą lokatę.

1 |

Partnerzy

Miasto Stołeczne Warszawa logotaxpert logo_stopka ddf_2-01 [FIT4YOU][CMYK][KOLOR-green-black]logo.by.AISLING
traumon _ basic logosportidea logo-sportmind-barevne-pozadi-bile-2