reklama na koszulkach mała zostań wolontariuszem 1procent strona

1 | 2

Drużyna „czwórek” rozegrała kolejny turniej Kinder+Sport

2018-03-15
W ostatnią niedzielę, 11 marca, odbył się kolejny turniej z cyklu Kinder+Sport, w którym udział wzięła drużyna chłopców z Akademii w kategorii „czwórek”. Zapraszamy na relację z przebiegu rywalizacji.

Miasto Stołeczne Warszawaplakat przyjaciele2

Drugi turniej rozstawieniowy Kinder+Sport za nami!

2018-02-20
W niedzielę, 18 lutego, w Błoniu odbył się drugi turniej rozstawieniowy z cyklu Kinder+Sport. W tym tygodniu zawodnicy Akademii rywalizowali w kategoriach dwójek (rocznik 2007) oraz trójek (rocznik 2006).

Kolejne sukcesy młodych legionistów na turnieju Kinder+Sport!

2018-02-13
W ostatni weekend, 10-11 lutego, w Pomiechówku oraz Błoniu odbył się kolejny turniej z cyklu Kinder+Sport. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców z Akademii Siatkówki Legii Warszawa spisała się bardzo dobrze. Zapraszamy na relację z obu turniejowych dni.

Akademia Legii wyróżniona na Gali Sportu 2018 gminy Piaseczno

2018-02-12
W piątek, 9 lutego 2018 roku w hali sportowej stadionu miejskiego w Piasecznie odbyła się gala podsumowująca rok sportowy 2017 Gminy Piaseczno. Akademia Siatkówki Legii Warszawa została wyróżniona w 4 kategoriach – drużyna, trener, działacz i sponsor! Brawo!

Galeria zdjęć z Zimowiska Pomiechówek 2018

2018-02-09
Zapraszamy na fotorelację z zakończonego już tegorocznego zimowego obozu sportowego zorganizowanego przez Akademię Siatkówki Legii Warszawa w Pomiechówku. Siatkówka, zabawa i uśmiechy na twarzach obozowiczów ! Cel został zrealizowany! Galeria zdjęć autorstwa Michała Pietrzaka.

Akademia Legii na turnieju MDK

2018-02-05
W sobotę, 3 lutego, reprezentanci Akademii Siatkówki Legii Warszawa wzięli udział w czwartym z cyklu turniejów organizowanych przez klub ISKRA Warszawa we współpracy z MDK Warszawa. Turniej odbył się w hali MDK.

Pierwszy turniej rundy zasadniczej Kinder+Sport za nami!

2017-12-14
W sobotę, 9 grudnia, nasze zawodniczki rozegrały pierwszy turniej rundy zasadniczej rozgrywek Kinder+Sport w kategorii „czwórek”. Zapraszamy na krótką relację z przebiegu spotkań.

Mikołajkowy Turniej Akademii

2017-12-14
W dniach 09-10.12 odbyły się turnieje Mikołajkowe organizowane przez trenerów Akademii Siatkówki Legii Warszawa. W sobotę rozgrywki odbywały się w SP przy ulicy Kameralnej w Józefosławiu, a w niedzielę przeniosły się na halę przy stadionie miejskim GOSIR Piaseczno.

Owocny weekend wychowanków Akademii

2017-12-05
Kolejny pracowity weekend mają za sobą trenerzy i wychowankowie Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Drużyny dziewcząt oraz chłopców wzięli udział w turniejach rozgrywanych w ramach rozgrywek Kinder+Sport. Zapraszamy na relację.

Pracowity weekend Akademii

2017-11-21
Miniony weekend dla naszej młodzieży trenującej na co dzień w Akademii Siatkówki Legii Warszawa, był bardzo pracowity. Po tygodniach treningów przyszedł czas na sprawdzenie, jakie postępy czynią podopieczni, a jak najlepiej to sprawdzić ? Oczywiście mierząc się z innymi Akademiami podczas licznych turniejów. Czas na podsumowanie weekendu w wykonaniu Akademii.

Występy wychowanków Akademii Legii na licznych turniejach minisiatkówki

2017-10-30
Październik każdego praktycznie roku to liczne turnieje minisiatkówki, w których biorą udział dzieci z różnych siatkarskich akademii, klubów czy stowarzyszeń. Wychowankowie Akademii Siatkówki Legii Warszawa wzięli aktywny udział w licznych turniejach w tym okresie. Zapraszamy na krótkie chronologiczne podsumowanie ostatnich 2 tygodni.

Legioniści z Akademii również rozpoczęli rozgrywki Kinder+Sport

2017-10-24
W niedzielę, 22 października, dzień po dziewczętach, w turnieju eliminacyjnym rozgrywek Kinder+Sport rozgrywanym w Lesznowoli, wystartowali także legioniści z Akademii w kategorii czwórek chłopców. Organizatorem rozgrywek jest Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej.

Legionistki z Akademii rozpoczęły rozgrywki Kinder+Sport

2017-10-23
W miniony weekend, 21 października legionistki na co dzień trenujące w Akademii Siatkówki Legii Warszawa wzięły udział w pierwszym turnieju rozgrywek Kinder+Sport w kategorii czwórek dziewcząt. Organizatorem rozgrywek jest Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej.

Akademia Siatkówki Legii otwiera 3 nowe szkółki

2017-10-05
Akademia Siatkówki Legii Warszawa otwiera nowe ośrodki na Bielanach, w Zalesiu Głównym i w Uwielinach. Treningi ruszają od początku października. To kolejne punkty gdzie młodzi adepci siatkówki będą mogli szlifować swoje talenty.

Letni obóz Akademii Siatkówki Legii zakończony

2017-08-30
W czwartek, 24 sierpnia, zakończył się letni obóz Akademii Siatkówki Legii Warszawa 2017 w Puławach skierowany do chłopców i dziewczynek z całej Polski.

Siatkarska Legia weźmie udział w akcji „Lato w mieście” z Fundacją Legii

2017-07-05
W okresie letnich wakacji szkolnych zapraszamy na darmowe zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla dzieci i młodzieży. Organizatorem ze strony Legii Warszawa jest Fundacja Legii, która bierze udział w akcji „Lato w mieście!”

Uroczyste zakończenie sezonu Akademii

2017-06-20
W niedzielę w restauracji „Volley Bajka” na warszawskim Ursynowie odbyła się minigala, podczas której podsumowano działalność Akademii Siatkówki Legii Warszawa oraz opowiedziano o planach sekcji na najbliższe miesiące. W budynku Areny Ursynów obecni byli m.in.: prezes „Wojskowych” Karolina Szewczyk, wiceprezes Michał Trybusz, zawodnicy Mariusz Godlewski i Daniel Rosa oraz trener młodych siatkarzy Robert Wójtowicz.

Zwiększona liczba miejsc na obóz letni w Puławach

2017-06-13
Akademia Siatkówki Legia Warszawa, jak co roku, organizuje letni obóz sportowo rekreacyjny, dla swoich podopiecznych oraz dzieci, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z siatkówką. W związku z dużą liczbą chętnych, postanowiliśmy zwiększyć liczbę miejsc na obóz w Puławach!!! Zapisy przyjmujemy do końca czerwca!

Akademia Legii szósta w Mistrzostwach Mazowsza!

2017-06-06
W ostatnią sobotę odbyły się finały Mistrzostw Mazowsza Kinder+ Sport. W turnieju finałowym wystąpiło 12 drużyn z 71 drużyn startujących z całego Mazowsza. Dzięki bardzo dobrej grze w turniejach eliminacyjnych, do ścisłej 12 awansowała z 6 miejsca legijna „Dwójka” trenująca na co dzień w piaseczyńskich szkółkach Akademii Siatkówki Legii Warszawa.

Robert Wójtowicz Koordynatorem Akademii Siatkówki Legii Warszawa

2017-05-28
Robert Wójtowicz, trener w szkółkach Akademii Siatkówki Legii Warszawa w Piasecznie, został koordynatorem Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Będzie odpowiedzialny za kompleksowy rozwój Akademii.

1 | 2

Partnerzy

Miasto Stołeczne Warszawa logotaxpert logo_stopka ddf_2-01 [FIT4YOU][CMYK][KOLOR-green-black]logo.by.AISLING
traumon _ basic logosportidea logo-sportmind-barevne-pozadi-bile-2