reklama na koszulkach mała zostań wolontariuszem 1procent strona

1 | 2

Legioniści w kolejnym turnieju Kinder+ Sport 2017

W zeszłą sobotę (25 marca) młodzi adepci siatkówki trenujący w Akademii Siatkówki Legii Warszawa wzięli udział w kolejnym turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Mazowsza, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski. Wojskowi wystawili 4 drużyny: 3 zespoły w konkurencji dwójek i 1 w trójkach.

Miasto Stołeczne Warszawaplakat przyjaciele2

Legionistki w turnieju o Mistrzostwo Mazowsza Kinder+ Sport 2017

W poprzedni weekend (18-19.03.2017) w Międzyborowie odbyły się Mazowieckie Eliminacje Kinder+Sport do Mistrzostw Mazowsza w mini piłce siatkowej dziewcząt, które są jednocześnie eliminacjami do mistrzostw Polski.

Zgłoś się na praktyki i zostań trenerem w Akademii Siatkówki Legii Warszawa!

Chcesz zostać trenerem siatkówki i pracować w jednym z projektów Akademia Siatkówki Legii Warszawa? Jeżeli planujesz zostać lub już jesteś trenerką bądź trenerem i chcesz się dalej rozwijać pod okiem profesjonalistów posiadając już teraz potrzebne do tego umiejętności – zapraszamy.

Legioniści w turnieju o Mistrzostwo Mazowsza Kinder+ Sport 2017

W sobotę 11 marca 2017 r, w Międzyborowie rozegrano pierwszy turniej eliminacyjny chłopców w mini siatkówce Kinder+Sport 2017, który był jednocześnie eliminacjami do mistrzostw Polski. W turnieju udział wzięli chłopcy trenujący siatkówkę w Akademii Siatkówki Legii Warszawa.

Akademia Siatkówki Legii Warszawa wystąpiła w Wiosennym Turnieju Siatkówki

W ostatni weekend, 4-5 marca, najmłodsi adepci siatkówki trenujący na co dzień w Akademii Siatkówki Legii Warszawa w Piasecznie wzięli udział w Wiosennym Turnieju Siatkówki, który odbył się w Szkole Podstawowej nr. 321 przy ulicy Szadkowskiego 3 w Warszawie.

Galeria zdjęć z obozu zimowego 2017 w Pomiechówku

Od 19 do 26 lutego w Pomiechówku trwa zimowy obóz dla najmłodszych adeptów siatkówki trenujących w Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Poza treningami czysto siatkarskimi organizowane są także różne inne atrakcje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych podopiecznych.

Rozpoczęło się zimowisko Akademii Siatkówki Legii w Pomiechówku

W ostatnią niedzielę 19 lutego rozpoczął się obóz zimowy dla najmłodszych adeptów siatkówki trenujących w Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Zimowisko potrwa 7 dni do 26 lutego i odbywa się w Pomiechówku w województwie mazowieckim.

Akademii Siatkówki Legii Warszawa w turnieju na Mokotowie

W sobotę, 26 listopada, w Uczniowskim Klubie Sportowym „Trzystasiódemka” na Mokotowie rozegrano turniej rzucanki siatkarskiej dwójek dla dzieci z klas 0-3 oraz turniej minisiatkówki dla dziewcząt klas 4-6. W turnieju udział wzięli chłopcy i dziewczynki trenujący w Akademii Siatkówki Legii Warszawa.

Turniej Akademii Siatkówki Legii Warszawa

W niedzielę, 17 kwietnia, w hali przy ul. Naddnieprzańskiej odbył się Turniej Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Dzieci rywalizowały w duetach oraz w singlach. Poza podopiecznymi Akademii, w rozgrywkach wzięły udział dzieci trenujące w Sparcie Warszawa oraz w UKS 321 Bemowo. Turniej dostarczył zawodnikom, jak i zgromadzonym kibicom wiele radości.

1 | 2

Partnerzy

Miasto Stołeczne Warszawa logotaxpert logo_stopka LOGO ALASKA II kolor ddf_logo_poziom_244x54px [FIT4YOU][CMYK][KOLOR-green-black]logo.by.AISLING
traumon _ basic logosportidea