Chemeko-System Gwardia Wrocław kolejnym rywalem warszawskiej Legii

wtorek, 26 Październik, 2021

W najbliższą środę, 27 października siatkarska Legia rozegra kolejne ligowe spotkanie TAURON 1.Ligi. Tym razem rywalem „Wojskowych” będzie zespół Chemeko-System Gwardia Wrocław.

Legioniści po 5 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 6 punktów i zajmują 12. miejsce w tabeli. Środowi rywale, zajmują tylko jedną pozycję wyżej i podobnie jak podopieczni trenera Mateusza Mielnika mają na swoim koncie 1 zwycięstwo. W ostatniej kolejce oba kluby solidarnie przegrały swoje mecze po tie-breaku. Legia uległa zespołowi SPS Chrobry Głogów, a Gwardia drużynie BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Jestem zadowolony, że zdobyliśmy kolejny cenny punkt. Powoli zbieramy „oczka” i mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Dzięki każdej rywalizacji chłopcy nabywają bezcennego doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w dalszej części sezonu. Musimy czekać, aż cały zespół rozegra spotkanie na dobrym poziomie. Na razie tak to się układa, że gdy jedna formacja prezentuje się dobrze, to szwankuje druga i na odwrót. Przypomina to sinusoidę. Dlatego w dalszym ciągu będziemy pracować nad stabilizacją gry i walczyć o to, by zdobywać punkty i odnosić zwycięstwa. – powiedział po sobotnim meczu trener Legii, Mateusz Mielnik

Jak zakończy się środowa potyczka? O tym przekonamy się pewnie ok. godz. 21:00. Mecz jak zwykle odbędzie się na hali OSiR Mokotów, przy ul. Niegocińskiej 2a. Serdecznie zapraszamy!!!

Legia Warszawa – Chemeko-System Gwardia Wrocław

środa, 27 października, g. 19:00

OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2a. 

Plakat - Facebook