Wojciech Sumara ponownie w barwach Legii Warszawa!

środa, 22 Wrzesień, 2021

Nowym „starym” zawodnikiem warszawskiej Legii został Wojciech Sumara! Ten 22-letni zawodnik występujący na pozycji libero po roku przerwy powraca na Mokotów. Witamy z powrotem!

Wojciech Sumara to 22-letni zawodnik, który swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w klubie MKS Gryf Brzesko. Potem występował w drużynie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, również w rozgrywkach Młodej Ligi, a więc młodzieżowych odpowiedniku dorosłej PlusLigi. Przed sezonem 2018/2019 trafił do Warszawy, gdzie wraz z Legią awansował do Turnieju Finałowego II ligi. Po łącznie dwóch sezonach spędzonych w Legii zdecydował się rozwijać swoją karierę w Kęczaninie Kęty. Dziś po sezonie przerwy, bogatszy o doświadczenie, gotowy na nowe wyzwania i grę w TAURON 1.Lidze, wraca do Warszawy.

IMG_20210910_081943 (1)

– Bardzo cieszymy się, że Wojtek powraca do nas po rocznej przerwie. To niezwykle ambitny i zdolny chłopak. Zawsze imponuje swoją pracowitością i koncentracją. Wspaniale, że o miejsce w składzie na pozycji libero rywalizować będzie dwóch dobrych graczy. – powiedział Michał Trybusz, Członek Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa.