Karol Rawiak dołącza do „Wojskowych”!

poniedziałek, 20 Wrzesień, 2021

Tuż przed startem rozgrywek prezentujemy Państwu sylwetki nowych zawodników, którzy zasilili szeregi warszawskiej Legii. Pierwszym z nowych zawodników jest przyjmujący Karol Rawiak.

Karol Rawiak urodził się 2 kwietnia 1994 roku. W karierze juniorskiej może pochwalić się Mistrzostwem Polski zdobytym z zespołem KS Metro Warszawa. Jego kariera seniorska zainaugurowana została w zespole z Siedlec. W kolejnych latach, mierzący 198 cm przyjmujący grał w pierwszoligowych zespołach Ślepska Suwałki, AZS AGH Kraków, Stali AZS PWSZ Nysa, Lechii Tomaszów Mazowiecki, a w poprzednim sezonie w barwach Avii Świdnik. Karol Rawiak ma za sobą również roczny epizod w sezonie 2018/2019 we włoskiej drużynie Argos Volley występującej obecnie pod nazwą Biosì Indexa Sora w najwyższej klasie rozgrywkowej (Serie A1).

IMG_20210910_081914

– Cieszymy się, że zawodnik z takim doświadczeniem i ograniem dołączył do naszego zespołu. Przez wszystkie lata swojej kariery Karol dał się poznać jako skuteczny zawodnik, gotowy do gry na najwyższym poziomie. Wierzymy, że jego umiejętności pomogą nam w walce na parkietach TAURON 1. Ligi – powiedział Michał Trybusz, Członek Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa