GLOBAL EXPRESS sponsorem siatkarskiej Legii!

czwartek, 16 Wrzesień, 2021

Global Express sp. z o.o. na mocy umowy z MUKS Wojskowi Warszawa, został sponsorem Sekcji Siatkówki Legii Warszawa w sezonie 2021/2022.

Global Express to firma kurierska działająca na warszawskim rynku od 2002 roku. W ramach oferowanego serwisu lokalnego, przesyłki za jej pośrednictwem trafiają do adresata nawet w ciągu godziny. Global Express oferuje także przesyłki kurierskie na terenie całego kraju. Co niezwykle ważne, klienci Global Express mogą liczyć na opiekę dedykowanego opiekuna, który zapewnia terminową informację zwrotną dotyczącą realizowanych świadczeń.

Siatkarska Legia to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii Mistrzostw Polski. 28 medali, w tym 8 Mistrzostw to dorobek niezwykle okazały, do którego nawiązać chce reaktywowana w 2014 roku Sekcja. Poprzedni sezon Legia zakończyła spektakularnym awansem do TAURON 1.Ligi.

­– Global Express to firma mocno zaangażowana w rozmaite projekty sportowe, w tym w szczególności związane z siatkówką. Dostrzegamy ogromny potencjał promocji poprzez sport. Siatkówka to dyscyplina budująca niezwykle pozytywne skojarzenia. Dodatkowo, projekt powrotu siatkarskiej Legii do gry o najwyższe cele jest niezwykle atrakcyjny. Przez wielu kibiców Legia postrzegana jest jako jeden z symboli Warszawy. Chcemy być częścią odbudowy potęgi i dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z warszawskim klubem – powiedział Michał Grzybowski, Prezes Global Express sp. z o.o.

W ramach umowy, logo Global Express pojawi się m.in. na koszulkach, w których siatkarze Legii zainaugurują rozgrywki TAURON 1.Ligi już 25 września.

Bardzo cieszymy się, że spółka tak mocno osadzona w warszawskich realiach dołączyła do grona sponsorów siatkarskiej Legii. Zależy nam bardzo na budowaniu dobrych relacji z lokalnymi partnerami, dla których Legia Warszawa to coś więcej niż klub. Tak jak Global Express przez wszystkie lata dał się poznać jako Partner godny zaufania, tak my chcemy budować markę Sekcji, z którą współpraca przynosi realne korzyści – powiedziała Karolina Szewczyk, Prezes Zarządu MUKS Wojskowi Warszawa.