Zostań wolontariuszem siatkarskiej Legii

poniedziałek, 2 Sierpień, 2021

Sekcja Siatkówki Legii Warszawa poszukuje wolontariuszy na rozpoczynający się sezon 2021/2022 na parkietach Tauron I Liga. Chcesz pomóc w rozwoju i życiu sekcji Legii Warszawa i być jej częścią? Od czegoś trzeba zacząć! Masz trochę wolnego czasu, czasem wystarczy 1h dziennie. Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać ciekawych ludzi? Zgłoś się do nas!

l

zostań wolontariuszem

l

Praca przy różnego rodzaju projektach Legii, organizacja spotkań, treningów, turnieju międzynarodowego City Volley Cup, promocja Akademii Siatkówki Legii Warszawa, relacjonowanie wydarzeń na naszej stronie i portalach społecznościowych, a przede wszystkim udział sekcji w życiu LEGII WARSZAWA to nasze główne zadania. Ponadto, chcemy dalej się rozwijać i potrzebujemy Waszego wsparcia. Chcesz z bliska zobaczyć jak wygląda organizacja spotkań i życie „od kulis” sekcji w najpopularniejszym i największym klubie w Polsce jakim jest Legia Warszawa? Zapraszamy! Wolontariat podczas naszych imprez to przygoda i możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej roli i sytuacji.

l

Jesteśmy otwarci na nowe osoby i cały czas poszukujemy chętnych osób do wsparcia sekcji – mówi Karolina Szewczyk, Prezes Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa. – Apeluję do wszystkich chętnych, chcących włączyć się w budowę naszej sekcji. Nieważne co robisz w życiu, jeśli tylko czujesz, że chciałbyś wesprzeć rozwój siatkarskiej sekcji Legii Warszawa – zgłoś się do nas. Szukamy nowych form promocji naszej sekcji, pomocy w codziennym funkcjonowaniu – naprawdę dla każdego znajdzie się miejsce w naszej sekcji – kończy Prezes Zarządu Sekcji.

l

Do wolontariatu zapraszamy osoby powyżej 18. roku życia, ze zmysłem organizacyjnym, lubiące kontakt z innymi, posiadające chęć do pracy i pasję. Do zadań wolontariuszy należy m.in.: pomoc w przygotowaniach do spotkań ligowych, pomoc informacyjna dla kibiców i innych uczestników imprezy, wsparcie uczestnictwa osób niepełnosprawnych czy obsługa stanowisk kontroli biletów.

l

Poszukujemy także osób, które w ramach wolontariatu, praktyk lub po prostu czasu wolnego chciałyby pomóc przy relacjonowaniu wydarzeń klubowych, przygotowaniu prostych grafik (zdjęcie + tekst), przygotowanie materiałów wideo, przygotowanie relacji live ze spotkań, składaniu redagowaniu strony internetowej siatkowka.legia.com (mile widziana znajomość wordpressa) oraz portali społecznościowych – facebook, twitter czy youtube.

l

Klub na koniec roku wystawi zaświadczenie bądź referencje oraz wyda certyfikat uczestnictwa w wolontariacie. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o kontakt mailowy na adres siatkowka@siatkowka.legia.com. W temacie maila prosimy wpisać: „Wolontariat w siatkarskiej Legii”.

l

Serdecznie zapraszamy! Bądźcie częścią Wielkiej LEGII!