Best-Med Centrum Medyczne oficjalnym Partnerem Medycznym

poniedziałek, 19 Lipiec, 2021

Jest nam miło poinformować, że Best-Med Centrum Medyczne zostało naszym oficjalnym Partnerem Medycznym na sezon 2021/2022. To nie przypadek, bo Centrum Medyczne udzieliło nam już wsparcia w trakcie Turnieju Finałowego II Ligi Mężczyzn, który dał nam awans do TAURON 1.Liga.
LOGO BEST MED
W obecnym, wielospecjalistycznym kształcie Centrum Medyczne Best-Med zadebiutowało na rynku placówek medycznych w 2018 r. Mimo młodego wieku marki, zdobyło zaufanie wielu pacjentów i klientów firmowych, a spółka została wyróżniona nagrodą w konkursie Firma Dobrze Zarządzana 2019, organizowanym przez redakcję Magazynu Gospodarczego Fakty.
l
Centrum Medyczne Best-Med zapewnia dostęp do szerokiego grona lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. Mocną stroną Centrum są „Męskie Sprawy”, którymi zajmują się specjaliści z zakresu urologii, jak również silny zespół proktologów i ortopedów. W ramach Centrum funkcjonuje rzecz jasna Poradnia Medycyny Sportowej. Best-Med znajduje się także na liście punktów szczepień przeciwko COVID-19 w ramach Narodowego Programu Szczepień.
l
Jak mówią o sobie: są „butikowym centrum medycznym”, którego dewizą jest kompleksowe zaopiekowanie się pacjentem.
l
Best-Med