Legia Warszawa – Bestios Białystok 3:0

sobota, 24 Październik, 2020

Wynikiem 3:0 zakończyło się spotkanie, w którym Legia Warszawa podejmowała Bestios Białystok w ramach 5.kolejki rozgrywek II ligi siatkówki mężczyzn.
 L

Podopieczni Mateusza Mielnika wyszli na mecz niezwykle skoncentrowani i żądni zwycięstwa od pierwszej piłki. Szybko osiągnęli wyraźną przewagę, której bezpiecznie pilnowali do samego końca seta.

Podobny przebieg miały set drugi i trzeci. Goście nie mogli znaleźć sposobu na fantastycznie dysponowanych „Wojskowych” za każdym razem zdobywając mniejszą liczbę punktów. Na podkreślenie zasługuje wynik seta numer 3, w którym goście z Białegostoku zdobyli tylko… 9 punktów.

Tym zwycięstwem siatkarze Legii wskoczyli na pozycję lidera tabeli. Zespół Mateusza Mielnika w czterech rozegranych spotkaniach zanotował komplet zwycięstw. Szansa na przedłużenie tej serii nadarzy się w piątek, kiedy to „Wojskowi” odrabiać będą ligowe zaległości grając na wyjeździe z SMS PZPS Spałą. był to drugi mecz w tegorocznych rozgrywkach, z uwagi na przełożenie meczu 2.kolejki,w którym Legia mierzyć się miała z SMS PZPS Spałą.