Zakończenie siatkarskiego sezonu Legii Warszawa

czwartek, 13 Czerwiec, 2019

W czwartek, 6 czerwca, w hali przy ul. Niegocińskiej 2A odbyło się oficjalne zakończenie siatkarskiego sezonu Legii Warszawa. Z tej okazji zorganizowany został turniej, w którym udział wzięli nie tylko siatkarze stołecznego klubu. Oczywiście nie zabrakło także podziękowań za kolejny udany sezon.

 

IMG_8469

Pełna fotorelacja z Zakończenia Sezonu autorstwa Pawła Oleksiaka do obejrzenia – tutaj!

 

W turnieju udział wzięli siatkarze Legii Warszawa w znakomitym towarzystwie zawodniczek MUKS Wojskowe Warszawa oraz młodych adeptów siatkówki z Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Nie zabrakło także niezastąpionych Kibiców siatkarskiej Legii Warszawa, którzy przez cały sezon pomagali głośnym i nieustającym dopingiem oraz Partnerów sekcji bez, których pomocy zajęcie 4. miejsca (najlepszego po reaktywacji sekcji) na ponad 60 rywalizujących zespołów w II lidze nie byłoby możliwe.

Impreza była idealną okazją do podziękowań dla siatkarzy, którzy od jednego z najwierniejszych kibiców – Michała Pawłowskiego – otrzymali pamiątkowe, własnoręcznie wykonane medale. Nie zapomniano o uhonorowaniu byłego już trenera Daniela Kołodziejczyka za udane 2 lata pracy w stołecznym klubie. Podziękowano również Partnerom za ich wkład w rozwój Sekcji, a także Kibicom za wsparcie i niejednokrotnie za bycie dodatkowym zawodnikiem w spotkaniach rozgrywanych w „Twierdzy Niegocińska”, ale także na wyjazdach. Tradycyjnie już Zarząd nie zapomniał również o osobach współtworzących i promujących siatkarską Legię w mediach społecznościowych.

 

IMG_7972

 

– Ten sezon był pod wieloma względami wyjątkowy. Wspaniała atmosfera w zespole, doskonała zabawa na trybunach i najlepszy wynik sportowy po reaktywacji – jednym słowem było za co dziękować. Pomyśleliśmy, żeby zrobić to w dość spontaniczny sposób na siatkarskim boisku. Mamy nadzieję, ze takie sportowe zakończenie sezonu przypadło gościom do gustu. Tą drogą chciałbym podziękować również tym, którzy nie mogli być razem z nami. Szczególne podziękowania należą się młodzikom oraz naszym zawodniczkom z MUKS Wojskowe – za tymi dwiema drużynami debiutancki sezon, co oznacza, że nasz klub stale się rozwija. Dziękuję również trenerom Akademii, dzięki którym możemy z optymizmem patrzeć w sportową przyszłość naszego klubu – mówi Michał Trybusz, Członek Zarządu sekcji siatkówki Legii Warszawa.

Wyniki rozgrywanych spotkań nie miały znaczenia. Ważna była wspólna zabawa i uśmiechy na twarzach, co było idealnym zwieńczeniem sezonu 2018/2019. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie. Kto nie był ma okazję zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia, a dla tych co byli będzie to doskonała okazja do wspomnień. Do zobaczenia w nowym sezonie!

 

IMG_8555

 

Autor: BryMar fot. Paweł Oleksiak