Daniel Kołodziejczyk: Zapracowaliśmy na awans

poniedziałek, 8 Kwiecień, 2019

– W niedzielne popołudnie kibice mogli oglądać niezwykle ciekawe i emocjonujące widowisko. Do meczu z Czarnymi przystąpiliśmy z myślą, aby szybko rozstrzygnąć sprawę awansu. Często bywa jednak tak, że spotkania o stawkę, kiedy zwycięzca bierze wszystko, rządzą się swoimi prawami. Ekipa z Rząśni postawiła bardzo trudne warunki, ale zdołaliśmy temu sprostać, wygrywając między innymi dwa trudne sety na przewagi. Były też momenty słabszej gry w drugiej i czwartej odsłonie, ale w decydującej partii zagraliśmy koncertowo i to my cieszymy się z awansu, na który zapracowaliśmy.
turniej legia - lks czarni rzasnia-54
– Pięciosetowa batalia oraz emocjonujący i bardzo długi trzeci set, pokazał, że byliśmy bardzo dobrze przygotowani do zawodów pod względem kondycyjnym. Nie zawiodły również głowy zawodników, którzy pokazali dużą odporność psychiczną w newralgicznych momentach meczu.

– Do finału pozostało sporo czasu, dlatego też pierwsze dni będą poświęcone regeneracji. Najważniejszy będzie tydzień przedświąteczny, kiedy będziemy przygotowywali się pod kątem techniczno-taktycznym. Zdajemy sobie sprawę, że są w naszej grze elementy, które trzeba poprawić. Na pewno będziemy pracować nad poprawą przyjęcia po pierwszej akcji, gdyż nie możemy sobie pozwolić na to, by tracić punkty seriami. Po świętach, ze względu na kalendarz turnieju, czasu na szlifowanie formy będzie bardzo mało.

Autor: Dariusz Oleś