Urodziny Tomasza Belczyka

sobota, 25 Sierpień, 2018

Dzisiaj, swoje 24. urodziny obchodzi środkowy Legii Warszawa Tomasz Belczyk. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego i 100 (L)at!!

 

Urodziny Belczyk

 

Tomasz Belczyk urodził się 25 sierpnia 1994 roku w Strzyżowie, w przeszłości reprezentował barwy rodzinnego MKS Wisłok Strzyżów. Trafił do Legii na początku stycznia 2018 roku wraz z przyjmującym Damianem Gawrychem. Odbyli kilka treningów z zespołem i pokazali się na tyle z dobrej strony, że obaj dostali propozycje reprezentowania „Wojskowych” do końca sezonu. Środkowy pod koniec sezonu 2017/2018 wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Prezentował się bardzo dobrze, a najlepsze mecze rozegrał w I rundzie play-off przeciwko AZS UWM Olsztyn, które oba spotkania legioniści wygrali w stosunku 3:1. W sezonie 2018/2019 należał do zawodników pierwszego składu Legii, z którą zajął na koniec rozgrywek 4 miejsce.

 

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i realizacji marzeń w życiu prywatnym oraz zawodowym, wielu sukcesów a najlepiej odniesionych z Legią Warszawa! 100 (L)at!!