Urodziny Macieja Stępnia

piątek, 22 Czerwiec, 2018

Dzisiaj, swoje 24. urodziny obchodzi rozgrywający Legii Warszawa Maciej Stępień. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego i 100 (L)at!!

Maciej Stępień urodził się 22 czerwca 1994 roku w Warszawie. Jest wychowankiem warszawskiego KS Metro, w którym trenował od 13 roku życia. Razem z zespołem wywalczył m.in.  trzecie miejsce Mistrzostw Polski Juniorów 2013 w Leżajsku, a sam został mianowany tytułem najlepszego rozgrywającego turnieju. M.in. dzięki bardzo dobrej postawie na turnieju finałowym został dostrzeżony przez przedstawicieli AZS Politechniki Warszawskiej, występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej PlusLidze. Stępień trafił do pierwszego zespołu Inżynierów prowadzonej przez Jakuba Bednaruka i zadebiutował w PlusLidze. W sezonie 2013/2014 był zmiennikiem reprezentanta Słowacji – Juraja Zaťko. Po zakończeniu sezonu zdecydował się poświęcić studiom medycznym i zrezygnował z gry w barwach Politechniki. Wrócił do II-ligowego KS Metro Warszawa, w którym występował do końca poprzednich rozgrywek. Od sezonu 2017/2018 reprezentuje barwy Legii, a zadebiutował w 1 kolejce z Lesanem Halinów wygranym przez legionistów 3:1. W zakończonych rozgrywkach był podstawowym rozgrywającym Wojskowych, z którymi zajął 4 miejsce.

 

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i realizacji marzeń w życiu prywatnym oraz zawodowym, wielu sukcesów a najlepiej odniesionych z Legią Warszawa! 100 (L)at!!

 

stępień