Urodziny Mariusza Godlewskiego

sobota, 9 Czerwiec, 2018

Dzisiaj, swoje 30. urodziny obchodzi kapitan drużyny Legii Warszawa Mariusz Godlewski. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego i 100 (L)at!!

Mariusz Godlewski urodził się 9 czerwca 1988 roku w Warszawie. Swoje pierwsze kroki z siatkówką stawiał w MKS MDK Warszawa. Następnie przeniósł się do zespołu SKF Legii Warszawa w… 2007 roku. Reprezentował nasz klub jeszcze przy poprzedniej próbie reaktywacji. W zespole Legii zadebiutował 20 października 2007 r. w spotkaniu z AZS UWM II Olsztyn (przegranym 0:3). W latach późniejszych bronił barw Wilgi Garwolin, ponownie Legii, Żyrardowianki Żyrardów i po reaktywacji Sekcji Siatkówki Legii Warszawa w 2014 roku został po raz trzeci legionistą. W barwach Legii rozegrał już ponad 100 spotkań, co daje mu miano zawodnika o najdłuższym legijnym stażu z obecnej kadry, stąd też sprawuje rolę kapitana zespołu już 4 rok z rzędu.

 

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i realizacji marzeń w życiu prywatnym oraz zawodowym, wielu sukcesów a najlepiej odniesionych z Legią Warszawa! 100 (L)at!!

  

godlewski