Urodziny Daniela Kołodziejczyka

piątek, 8 Czerwiec, 2018

Dzisiaj, swoje 41. urodziny obchodzi trener drużyny Legii Warszawa Daniel Kołodziejczyk. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego i 100 (L)at!!

Daniel Kołodziejczyk urodził się 8 czerwca 1977 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w miejscowym zespole RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Następnie, przez 5 sezonów reprezentował barwy AZS Biała Podlaska w II lidze seniorów. W 2002 roku rozpoczął pracę z sukcesami w KS Metro Warszawa jako trener grup młodzieżowych, zdobywając kilkukrotnie Mistrzostwo Mazowsza w różnych kategoriach wiekowych oraz srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski. Pracował wówczas z obecnymi reprezentantami Polski m.in. mistrzem świata seniorów Karolem Kłosem czy wicemistrzem Europy i brązowym medalistą mistrzostw świata kadetów Bartłomiejem Lemańskim. Był także trenerem kadr województwa Mazowieckiego. Po zakończeniu współpracy z klubem KS Metro przeniósł się do Huraganu Wołomin. Zespół pod jego wodzą występował w rozgrywkach II ligi seniorów, rywalizując m.in. z Legią Warszawa. W sezonie 2017/2018 prowadził już „Wojskowych” i na koniec rozgrywek zajął z Legią 4 miejsce w rozgrywkach II ligi.

 

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i realizacji marzeń w życiu prywatnym oraz zawodowym, wielu sukcesów a najlepiej odniesionych z Legią Warszawa! 100 (L)at!!

 

kolodziejczyk