Wyniki spotkań Gr. II w sezonie 2017/2018

poniedziałek, 30 Kwiecień, 2018

Terminarz i wyniki II Ligi Mężczyzn, Grupa 2 – Sezon 2017/2018

RUNDA ZASADNICZA

1 kolejka (30.09.2017)

MUKS Huragan Wołomin NET Ostrołęka  2:3 (26:28, 25:20, 28:26, 19:25, 11:15)
BAS Białystok Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:21, 25:18, 25:18)
AZS UWM Olsztyn UKS Centrum Augustów  3:2 (18:25, 25:23, 26:28, 25:21, 15:12)
LEGIA Warszawa KS Lesan Halinów  3:1 (25:15, 22:25, 25:20, 25:21)
KS Metro Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:1 (32:30, 15:25, 25:16, 27:25)
UMKS MOS Wola Warszawa pauzuje

2 kolejka (07.10.2017)

KS Lesan Halinów KS Metro Warszawa  0:3 (15:25, 29:31, 15:25)
UKS Centrum Augustów LEGIA Warszawa  3:2 (25:20, 15:25, 25:18, 35:37, 18:16)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski AZS UWM Olsztyn  2:3 (24:26, 12:25, 25:22, 25:15, 11:15)
MUKS Huragan Wołomin BAS Białystok  0:3 (16:25, 16:25, 25:27)
UMKS MOS Wola Warszawa NET Ostrołęka  0:3 (21:25, 15:25, 18:25 )
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski pauzuje

3 kolejka (11.10.2017)

BAS Białystok UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:23, 25:18, 25:13)
AZS UWM Olsztyn MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:17, 25:22, 25:19)
LEGIA Warszawa Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:2 (17:25, 25:15, 24:26, 25:19, 15:7)
KS Metro Warszawa UKS Centrum Augustów  1:3 (23:25, 25:21, 20:25, 20:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski KS Lesan Halinów  3:0 (25:19, 25:18, 25:23)
NET Ostrołęka pauzuje

4 kolejka (14.10.2017)

UKS Centrum Augustów KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:22)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski KS Metro Warszawa  0:3 (22:25, 21:25, 24:26)
MUKS Huragan Wołomin LEGIA Warszawa  3:2 (25:23, 23:25, 22:25, 25:21, 18:16)
UMKS MOS Wola Warszawa AZS UWM Olsztyn  2:3 (17:25, 25:19, 25:23, 23:25, 9:15)
NET Ostrołęka BAS Białystok  3:2 (25:23, 21:25, 13:25, 25:21, 15:12)
KS Lesan Halinów pauzuje

5 kolejka (21.10.2017)

AZS UWM Olsztyn NET Ostrołęka  3:1 (28:26, 22:25, 25:20, 25:20)
LEGIA Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa  3:2 (25:20, 20:25, 25:19, 20:25, 15:11)
KS Metro Warszawa MUKS Huragan Wołomin  3:1 (27:25, 24:26, 25:23, 25:15)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  1:3 (18:25, 19:25, 25:16, 22:25)
KS Lesan Halinów UKS Centrum Augustów  2:3 (21:25, 25:19, 27:29, 25:22, 10:15)
BAS Białystok pauzuje

6 kolejka (28.10.2017)

Czołg AZS Uniwersytet Warszawski KS Lesan Halinów  3:0 (25:16, 25:20, 25:22)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski MUKS Huragan Wołomin  3:1 (25:23, 21:25, 25:20, 25:22)
UMKS MOS Wola Warszawa KS Metro Warszawa  2:3 (25:20, 25:20, 20:25, 19:25, 11:15 )
NET Ostrołęka LEGIA Warszawa  3:0 (25:17, 25:20, 30:28)
BAS Białystok AZS UWM Olsztyn  3:1 (25:13, 25:21, 25:27, 25:16)
UKS Centrum Augustów pauzuje

7 kolejka (04.11.2017)

LEGIA Warszawa BAS Białystok  2:3 (25:19, 19:25, 25:19, 12:25, 14:16)
KS Metro Warszawa NET Ostrołęka  1:3 (13:25, 25:20, 22:25, 23:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski UMKS MOS Wola Warszawa  3:2 (22:25, 23:25, 25:23, 25:22, 15:5)
KS Lesan Halinów MUKS Huragan Wołomin  1:3 (5:25, 22:25, 25:23, 25:27)
UKS Centrum Augustów Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:1 (25:21, 25:21, 26:28, 25:23 )
AZS UWM Olsztyn pauzuje

8 kolejka (11.11.2017)

MUKS Huragan Wołomin UKS Centrum Augustów  1:3 (26:28, 25:22, 22:25, 18:25)
UMKS MOS Wola Warszawa KS Lesan Halinów  3:0 (32:30, 25:20, 25:15)
NET Ostrołęka KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:3 (20:25, 23:25, 25:13, 23:25)
BAS Białystok KS Metro Warszawa  3:1 (25:19, 24:26, 25:18, 25:21)
AZS UWM Olsztyn LEGIA Warszawa  0:3 (22:25, 22:25, 25:27)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski pauzuje

9 kolejka (18.11.2017)

KS Metro Warszawa AZS UWM Olsztyn  3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:15)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski BAS Białystok  1:3 (19:25, 25:20, 18:25, 17:25)
KS Lesan Halinów NET Ostrołęka  0:3 (14:25, 13:25, 19:25)
UKS Centrum Augustów UMKS MOS Wola Warszawa  2:3 (25:15, 22:25, 25:23, 21:25, 11:15)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski MUKS Huragan Wołomin  0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
LEGIA Warszawa pauzuje

10 kolejka (25.11.2017)

UMKS MOS Wola Warszawa Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:2 (25:17, 25:18, 18:25, 25:27, 15:12)
NET Ostrołęka UKS Centrum Augustów  3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:22, 15:13)
BAS Białystok KS Lesan Halinów  3:1 (24:26, 25:13, 25:19, 25:17)
AZS UWM Olsztyn KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:3 (23:25, 22:25, 25:21, 21:25)
LEGIA Warszawa KS Metro Warszawa  3:1 (25:18, 16:25, 25:16, 25:20)
MUKS Huragan Wołomin pauzuje

11 kolejka (02.12.2017)

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski LEGIA Warszawa  3:2 (31:33, 25:19, 25:16, 23:25, 15:11)
KS Lesan Halinów AZS UWM Olsztyn  2:3 (25:20, 21:25, 21:25, 26:24, 14:16)
UKS Centrum Augustów BAS Białystok  0:3 (18:25, 20:25, 13:25)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski NET Ostrołęka  0:3 (18:25, 19:25, 14:25)
MUKS Huragan Wołomin UMKS MOS Wola Warszawa  1:3 (25:21, 11:25, 19:25, 23:25)
KS Metro Warszawa pauzuje

12 kolejka (09.12.2017)

NET Ostrołęka MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:18, 25:18, 25:20)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski BAS Białystok  0:3 (22:25, 16:25, 17:25)
UKS Centrum Augustów AZS UWM Olsztyn  3:1 (25:23, 24:26, 25:21, 25:18)
KS Lesan Halinów LEGIA Warszawa  1:3 (27:25, 21:25, 17:25, 21:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski KS Metro Warszawa  3:0 (25:15, 25:11, 25:23)
UMKS MOS Wola Warszawa pauzuje

13 kolejka (16.12.2017)

KS Metro Warszawa KS Lesan Halinów  3:0 (25:15, 25:16, 25:18)
LEGIA Warszawa UKS Centrum Augustów  2:3 (25:18, 20:25, 23:25, 25:23, 12:15)
AZS UWM Olsztyn Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:17, 25:9, 25:20)
BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin  3:2 (25:18, 23:25, 22:25, 25:19, 15:8)
NET Ostrołęka UMKS MOS Wola Warszawa  3:1 (25:17, 25:23, 22:25, 25:20)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski pauzuje

14 kolejka (06.01.2018)

UMKS MOS Wola Warszawa BAS Białystok  1:3 (26:24, 11:25, 12:25, 23:25)
MUKS Huragan Wołomin AZS UWM Olsztyn  3:1 (25:16, 23:25, 25:21, 25:23)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski LEGIA Warszawa  1:3 (25:22, 21:25, 20:25, 25:27)
UKS Centrum Augustów KS Metro Warszawa  3:2 (29:27, 18:25, 23:25, 26:24, 15:4)
KS Lesan Halinów KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:3 (13:25, 18:25, 25:19, 17:25)
NET Ostrołęka pauzuje

15 kolejka (13.01.2018)

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski UKS Centrum Augustów  3:2 (25:14, 22:25, 22:25, 32:30, 15:13)
KS Metro Warszawa Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:1 (20:25, 25:19, 25:19, 25:20)
LEGIA Warszawa MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:21, 25:16, 25:20)
AZS UWM Olsztyn UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:17, 25:14, 25:17)
BAS Białystok NET Ostrołęka  2:3 (27:29, 17:25, 26:24, 25:18, 13:15)
KS Lesan Halinów pauzuje

16 kolejka (17.01.2018)

NET Ostrołęka AZS UWM Olsztyn  3:0 (25:19, 25:16, 25:12)
UMKS MOS Wola Warszawa LEGIA Warszawa  1:3 (16:25, 13:25, 25:22, 23:25)
MUKS Huragan Wołomin KS Metro Warszawa  3:1 (24:26, 25:21, 25:18, 28:26)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  1:3 (25:22, 19:25, 20:25, 18:25)
UKS Centrum Augustów KS Lesan Halinów  3:0 (25:18, 25:20, 28:26)
BAS Białystok pauzuje

17 kolejka (20.01.2018)

KS Lesan Halinów Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  1:3 (25:16, 17:25, 16:25, 23:25)
MUKS Huragan Wołomin KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:0 (25:23, 35:33, 25:17)
KS Metro Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa  0:3 (23:25, 23:25, 20:25)
LEGIA Warszawa NET Ostrołęka  0:3 (16:25, 16:25, 15:25)
AZS UWM Olsztyn BAS Białystok  3:2 (25:16, 19:25, 25:18, 18:25, 15:13)
UKS Centrum Augustów pauzuje

18 kolejka (27.01.2018)

BAS Białystok LEGIA Warszawa  3:0 (25:13, 25:22, 25:21)
NET Ostrołęka KS Metro Warszawa  1:3 (25:19, 23:25, 24:26, 23:25)
UMKS MOS Wola Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
MUKS Huragan Wołomin KS Lesan Halinów  3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:20)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski UKS Centrum Augustów  2:3 (23:25, 25:21, 25:21, 15:25, 10:15)
AZS UWM Olsztyn pauzuje

19 kolejka (10.02.2018)

UKS Centrum Augustów MUKS Huragan Wołomin  0:3 (26:28, 9:25, 18:25)
KS Lesan Halinów UMKS MOS Wola Warszawa  0:3 (22:25, 21:25, 17:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski NET Ostrołęka  0:3 (20:25, 18:25, 18:25)
KS Metro Warszawa BAS Białystok  1:3 (26:24, 21:25, 25:27, 20:25)
LEGIA Warszawa AZS UWM Olsztyn  2:3 (22:25, 22:25, 25:18, 25:21, 13:15)
Czołg AZS Uniwersytet Warszawski pauzuje

20 kolejka (24.02.2018)

AZS UWM Olsztyn KS Metro Warszawa  3:0 (25:23, 25:17, 27:25)
BAS Białystok KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:14)
NET Ostrołęka KS Lesan Halinów  3:0 (25:8, 25:16, 25:22)
UMKS MOS Wola Warszawa UKS Centrum Augustów  3:1 (25:19, 18:25, 25:18, 30:28)
MUKS Huragan Wołomin Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:15, 25:18, 25:14)
LEGIA Warszawa pauzuje

21 kolejka (03.03.2018)

Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  – UMKS MOS Wola Warszawa  1:3 (25:20, 18:25, 24:26, 12:25)
NET Ostrołęka  – UKS Centrum Augustów  3:2 (25:22, 23:25, 23:25, 25:14, 15:11)
KS Lesan Halinów  – BAS Białystok  1:3 (17:25, 14:25, 25:23, 12:25)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  – AZS UWM Olsztyn  1:3 (25:23, 27:29, 12:25, 18:25)
KS Metro Warszawa  – LEGIA Warszawa  3:0 (25:22, 25:20, 25:19)
MUKS Huragan Wołomin  – pauzuje

22 kolejka (17.03.2018)

LEGIA Warszawa KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
AZS UWM Olsztyn KS Lesan Halinów  3:1 (25:19, 20:25, 25:14, 25:20)
BAS Białystok UKS Centrum Augustów  3:0 (25:23, 25:22, 30:28)
NET Ostrołęka Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  3:0 (25:19, 25:12, 25:22)
UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:10, 27:25, 25:23)
KS Metro Warszawa pauzuje

1 fa

FAZA PLAY-OFF

I runda – 1 mecz (24.03.2018)

MUKS Huragan Wołomin BAS Białystok  0:3 (21:25, 18:25, 16:25)
KS Metro Warszawa NET Ostrołęka  0:3 (15:25, 24:26, 27:29)
UMKS MOS Wola Warszawa UKS Centrum Augustów  2:3 (23:25, 22:25, 25:20, 25:21, 17:19)
AZS UWM Olsztyn LEGIA Warszawa  0:3 (23:25, 18:25, 22:25)

I runda – 2 mecz (07.04.2018)

BAS Białystok MUKS Huragan Wołomin  3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
NET Ostrołęka KS Metro Warszawa  3:2 (18:25, 25:10, 17:25, 25:18, 19:17)
UKS Centrum Augustów UMKS MOS Wola Warszawa  3:2 (29:27, 23:25, 25:22, 16:25, 15:7)
LEGIA Warszawa AZS UWM Olsztyn  3:1 (35:33, 25:19, 15:25, 25:22)

II runda – 1&2 mecz (21-22.04.2018)

BAS Białystok LEGIA Warszawa  3:2 (25:13, 25:16, 21:25, 23:25, 15:13)
Energa Ostrołęka UKS Centrum Augustów  3:1 (23:25, 25:19, 25:17, 25:14)
BAS Białystok LEGIA Warszawa  3:1 (25:14, 18:25, 25:15, 25:15)
Energa Ostrołęka UKS Centrum Augustów  3:0 (25:10, 25:23, 25:19)

II runda – 3&4 mecz (28-29.04.2018)

LEGIA Warszawa BAS Białystok  0:3 (20:25, 23:25, 21:25)
UKS Centrum Augustów Energa Ostrołęka  0:3 (15:25, 21:25, 18:25)

Turniej o utrzymanie (06-08.04.2018)

 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  –  KS Lesan Halinów  3:0 (25:19, 25:16, 25:17)
 KS Lesan Halinów  –  Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  0:3 (17:25, 16:25, 24:26)
 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski  –  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski  0:3 (21:25, 19:25, 20:25)