Akademia ogłasza nabór do drużyn młodzików

piątek, 20 Kwiecień, 2018

Akademia Siatkówki Legii Warszawa ogłasza nabór roczników 2004-2006 dziewczynek i chłopców do drużyn młodzików i młodziczek w dwóch lokalizacjach: Piasecznie oraz na Pradze.

Będą to najstarsze grupy w Akademii, które zaczną rozgrywki w szóstkach, a nie tak jak dotychczas w trójkach bądź czwórkach. Treningi są maksymalnie szesnastoosobowe, aby zapewnić dzieciom optymalną korzyść z uczestnictwa w takich zajęciach. W ramach działalności Akademii organizowane są zawody i turnieje siatkarskie, a także obozy sportowo-rekreacyjne – letnie i zimowe.

– Prowadzimy nabór do drużyn młodzików, ponieważ chcemy wystartować w rozgrywkach od nowego sezonu. Poszukujemy osób, które są zainteresowane reprezentowaniem barw Legii, ale też tworzenia nowej historii. W ten sposób chcemy też kształcić przyszłych zawodnik seniorskiej drużyny Legii Warszawa. Zostało utworzonych już dwanaście szkółek w różnych miejscach Warszawy – postanowiliśmy pójść za ciosem tworząc drużyny młodzików. – wyjaśnia Robert Wójtowicz, koordynator Akademii.

 

Zapewniamy:

– wysoko wykwalifikowaną opiekę trenerską wraz z trenerem drugoligowego zespołu Legii,

– treningi z zawodnikami II-ligowej Legii,

– rozwój Twojego dziecka w zakresie gry w piłkę siatkową,

– dobrą zabawę!

 

Praga:

Treningi dla dziewczynek prowadzi Urszula Borowczyk w każdy wtorek o godzinie 17:45 na ulicy Szczawnickiej 1.

Treningi chłopców odbywają się  w każdy wtorek o godzinie 18:00 na ulicy Majdańskiej 30/36 prowadzi je Mariusz Godlewski oraz Jakub Skowroński.

 

Nabór_Praga_Południe_2

Piaseczno:

Treningi dla dziewczynek odbywają się w środy od 18:45 w SP 1 na ulicy Świętojańskiej 18 oraz w soboty od 12:00 na Stadionie GOSiR Piaseczno.

Chłopcy trenują w poniedziałki od 18:45 oraz soboty i w niedzielę od 12:00. Wszystkie treningi odbywają się w SP 1 na ulicy Świętojańskiej 18 i prowadzi je Robert Wójtowicz.

 

Nabór

Zapisz się już dziś i trenuj z Legią Warszawa!

 

Kontakt:

Robert Wójtowicz, mail: legia.piaseczno@gmail.com, tel: 607-507-408

Urszula Borowczyk, mail: legia.praga2017@gmail.com, tel: 516-094-100

Mariusz Godlewski, mail: legia.praga2017@gmail.com, tel: 721-025-913

Jakub Skowroński, mail: legia.praga2017@gmail.com, tel: 600-560-363

 

Akademia Siatkówki Legia Warszawa to wyjątkowy projekt odradzającej się jednej z najbardziej utytułowanej sekcji w ramach Legii Warszawa, proponujący zajęcia ogólnorozwojowe z elementami siatkówki dla dzieci i młodzieży. Specjalnie przygotowany program treningowy skupia się na wszechstronnym rozwoju i doskonaleniu sprawności ruchowej oraz promowanie siatkówki jako pasji, tak aby stała się nieodłączną częścią życia. Poza aspektem sportowym misją Akademii jest także kształtowanie pozytywnych zachowań i postaw społecznych jak współpraca w grupie, rywalizacja w duchu fair play czy poszanowania przeciwnika, a te cechy warto wyrabiać już od najmłodszych lat.

 

Autor: Ewa Kwiatkowska; Graf: Magdalena Jacko