Drużyna „czwórek” rozegrała kolejny turniej Kinder+Sport

czwartek, 15 Marzec, 2018

W ostatnią niedzielę, 11 marca, odbył się kolejny turniej z cyklu Kinder+Sport, w którym udział wzięła drużyna chłopców z Akademii w kategorii „czwórek”. Zapraszamy na relację z przebiegu rywalizacji.

 

IMG_0223

 

Tego dnia chłopcy z Akademii mieli do rozegrania dwa bardzo ciężkie mecze z liderem tabeli UKS 2 Garwolin i zajmującą czwarte miejsce drużyną MOS Wola 4. Legioniści przed niedzielnym turniejem zajmowali trzecie miejsce co wróżyło bardzo ciekawe pojedynki. Pierwszy mecz z UKS 2 Garwolin zawodnicy z Legii zaczęli dość chaotycznie i nie prezentowali swoich optymalnych możliwości. UKS 2 Garwolin grał bardzo pewnie i ostatecznie wygrał 2:0. Drugim pojedynkiem w tej grupie była potyczka MOS-u z UKS-em Garwolin. Po bardzo zaciętej rozgrywce zwycięski okazał się zespół z Garwolina. Trzecim i zarazem ostatnim meczem był pojedynek pomiędzy Legią, a MOS-em. Drużyna z warszawskiej Woli w pierwszym secie grała bardzo dobrze w każdym elemencie, a legioniści nie mogli złapać przysłowiowego wiatru w żagle. W drugim secie przy stanie 10:5 dla MOS-u wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:0 dla naszych rywali. Jednakże legioniści zawalczyli o uratowanie tego spotkania i po serii punktów wygrali seta 15:13. Tie-break był grą punkt za punkt. Finalnie to jednak zawodnicy MOS-u wygrali 12:10, a całe spotkanie 2:1.

– Gra chłopców mogła się podobać w drugim meczu, w pierwszym zabrakło trochę woli walki z liderem grupy – ocenił po meczach trener Jakub Skowroński.

W kwietniu Legionistów czekają trzy mecze i miejmy nadzieję, że będą one zwycięskie. Trzymamy kciuki!

 

Skład: Patryk Mystkowski, Filip Maniewski, Tymek Klebaniuk, Wojtek Danielewicz i Michał Zając

Trener: Jakub Skowroński

 

Autor: Ewa Kwiatkowska