Urodziny Mateusza Majcherka

sobota, 10 Marzec, 2018

Dzisiaj, swoje 27. urodziny obchodzi przyjmujący Sekcji Siatkówki Legii Warszawa Mateusz Majcherek. Z tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego i 100 (L)at!!

Mateusz Majcherek jest wychowankiem KS Metro Warszawa. Swoją przygodę z rozgrywkami seniorów rozpoczął w drugoligowym zespole KPS-u Siedlce, następnie przez rok grał w pierwszoligowym Jokerze Piła. Kolejnym przystankiem w karierze był zespół Avii Świdnik z którym wywalczył awans na zaplecze PlusLigi. Wystawiany na pozycji libero zrezygnował z gry w Świdniku. Wrócił do macierzystego klubu KS Metro, które wówczas nawiązało współpracę z AZS-em Politechniką Warszawską w kontekście rozgrywek Młodej Ligi. W sezonie 2013/2014 miał okazję pograć w tych rozgrywkach. W trakcie ostatnich 3 sezonów pełnił funkcję grającego trenera KS Metro. Przed rozpoczęciem rozgrywek 2017/2018 postanowił podjąć nowe wyzwanie i przeniósł do Legii Warszawa, w której szybko wywalczył miejsce w podstawowym składzie.

 

Mateusz Majcherek

 

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu prywatnym oraz realizacji marzeń sportowych z awansem z Legią do PlusLigi! 100 lat!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii „Mateusz Majcherek w obiektywie ”.

 

Autor: BryMar, fot. Magdalena Jacko