Fit4You partner siatkarskiej Legii w sezonie 2017/2018

piątek, 2 Luty, 2018

[FIT4YOU][CMYK][KOLOR-green-black]logo.by.AISLINGOd początku sezonu 2017/2018 siatkarzy Legii Warszawa w walce o awans do I ligi wspiera Fit4You, producent wody źródlanej oraz napojów funkcjonalnych. Postanowiliśmy porozmawiać z Konradem Szczepanikiem reprezentującym Fit4You o nawiązanej współpracy z Legią a także o planach na przyszłość. Zapraszamy!

legiavsbiałystok (12)

Proszę powiedzieć kilka słów o swojej firmie, czym się Państwo zajmują oraz z kim już współpracują?

– Fit4You to znana już w Polsce marka identyfikująca się ze sportem, aktywnością fizyczną oraz sektorem fitness&wellness. Jesteśmy producentem wody oraz napojów funkcjonalnych. Obydwa nasze produkty są dedykowane do osób uprawiających sporty. Woda Active – to wysoko mineralizowana, lekka źródlana woda. Poprzez podwyższoną zawartość sodu oraz magnezu ułatwia nawodnienie oraz przywrócenie równowagi elektrolitowej podczas oraz po zakończonym treningu. Kolejnym produktem są napoje funkcjonalne. Są to świetne, orzeźwiające napoje, doskonałe jako uzupełnienie płynów lub nawet jako suplement diety. Każdy spośród czterech smaków zwiera 500 mg czystej l-karnityny, która usprawnia procesy spalania tkanki tłuszczowej. Napój nie zawiera cukru oraz jest niekaloryczny. Mogą go pić wszyscy sportowcy oraz nawet osoby cierpiące na cukrzycę. Jest ceniony głownie przez zawodników sportów sylwetkowych, którzy czerpią korzyści z właściwości stężenia l-karnityny.

Współpracujemy z klubami sportowymi takimi jak Escola Varsovia czy właśnie siatkarskim klubem Legia Warszawa. Ponadto prowadzimy rozmowy o współpracy z potencjalnymi klubami sportowymi w województwie mazowieckim. Uwagę swoją koncentrujemy na wspieraniu dyscyplin sportowych takich jak piłka nożna oraz piłka siatkowa. Polska posiada bardzo dobrych, utalentowanych zawodników w wymienionych dyscyplinach. Wierzymy, że trzeba ich wspierać aby mogli się w pełni rozwijać jako sportowcy. Poza wspieraniem sportów zespołowych sponsorujemy również zawodników kulturystyki i fitness. W naszym kraju jest wielu zawodników, którzy odnoszą wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Nawodnienie w ich przypadku jest kluczowym elementem w przygotowaniach do zawodów.

Dlaczego zdecydowali się Państwo wesprzeć siatkarską Legię Warszawa ?

– Bardzo spodobała się nam inicjatywa odrodzenia klubu siatkarskiego Legia Warszawa. To klub z bogatą historią oraz oddanymi kibicami. Doceniamy bardzo zaangażowanie zawodników oraz ich motywację do osiągnięcia sukcesu. Domyślamy się również, że reaktywacja klubu jest angażującym procesem, dlatego też postanowiliśmy mieć w tym swój udział.

Na czym polega współpraca ?

– Gwarantujemy klubowi Legia Warszawa zasoby wody oraz napojów, których będą potrzebować na mecze oraz treningi. Zapewniamy również dodatkową ilość dla rywali, gdy Legia jest gospodarzem meczu. Zapewniamy również wsparcie marketingowe w miarę naszych możliwości.

Czy są Państwo kibicami siatkarskiej Legii i czy wspierają Państwo kibicowsko klub ?

– Jak do tej pory nikt z nas nie kibicował piłce siatkowej. Muszę jednak przyznać, że historia klubu jest na tyle inspirująca, że z pewnością będziemy często gośćmi na meczach. Niewykluczone, że zaangażujemy się jako kibice (uśmiech).

Czego oczekują Państwo z nawiązanej współpracy z Legią ?

– Oczekujemy wygranych meczów (uśmiech). Życzymy im wszystkiego najlepszego. Mamy nadzieję, że sposób w jaki wspieramy klub pozwoli nam również umocnić naszą pozycję na rynku jako firmy, która angażuje się we wspieranie polskiego sportu.

Czy będzie to współpraca jednosezonowa czy raczej to początek czegoś „większego” ?

– Jak na razie zdecydowaliśmy wspólnie z klubem, że podejmiemy współpracę do końca sezonu. To wszystko zależy od tego jak będą się toczyć losy klubu. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Legią. Chcielibyśmy obserwować rozwój siatkarzy i towarzyszyć im na wyższych szczeblach. Jesteśmy otwarci na długoterminową współpracę.

Dziękujemy za rozmowę!

 siatka legia-huragan wolomin-3

 

Autor: BryMar; fot. Magdalena Jacko, Anna Okolus