Tomasz Belczyk zostaje w Legii

wtorek, 3 Październik, 2017

Ostatnie miejsce w kadrze Legii Warszawa na sezon 2017/2018 zajmuje Tomasz Belczyk. Środkowy przyszedł do Legii w połowie zeszłego sezonu. Dzięki dobrej grze przekonał Zarząd Sekcji Siatkówki, że warto przedłużyć z nim umowę o kolejny rok. Tomek, powodzenia!

 

 

Tomasz Belczyk urodzony w.1994 roku, w przeszłości reprezentował barwy MKS Wisłok Strzyżów. Trafił do Legii na początku stycznia wraz z przyjmującym Damianem Gawrychem. Odbyli kilka treningów z zespołem i pokazali się na tyle z dobrej strony, że obaj dostali propozycje reprezentowania „Wojskowych” do końca sezonu. Środkowy pod koniec sezonu wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie. Prezentował się bardzo dobrze, a najlepsze mecze rozegrał w I rundzie play-off przeciwko AZS UWM Olsztyn, które oba spotkania legioniści wygrali w stosunku 3:1.

 

tomekbelczyk (3)

 

W tym sezonie Belczyk będzie rywalizował o miejsce z Piotrem Świerżewskim, Danielem Rosą i Dariuszem Staniszewskim. Tomek, życzymy udanej walki o miejsce w składzie i wielu bardzo dobrych rozegranych spotkań w sezonie 2017/2018.

 

 

Autor: Brymar; Fot. Magdalena Jacko; Vid. Grzegorz Samoraj