Karnety na mecze Legii

czwartek, 21 Wrzesień, 2017

Już 30 września siatkarze Legii Warszawa rozegrają swój pierwszy mecz ligowy w sezonie 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do zakupu całosezonowego abonamentu na spotkania domowe Legii Warszawa. Wspieraj swoją drużynę i zapewnij sobie wstęp na każdy mecz ukochanego klubu! Bądź częścią historycznego awansu!

 

 

Sprzedaż karnetów potrwa do połowy października. Zgłoszenia na zakup karnetu można dokonać drogą mailową – marcin.brykala@siatkowka.legia.com – wpisując w tytule maila Karnet na sezon 2017/2018. W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz rodzaj karnetu.

 

Ceny karnetów i biletów na mecze siatkarzy Legii Warszawa w II lidze w sezonie 2017/2018.

Karnet w cenie: normalny 100,00 zł/ ulgowy – 50,00 zł

Bilet na pojedyncze spotkanie w cenie: normalny 10,00 zł/ ulgowy – 5,00 zł

 

Po zgłoszeniu chęci zakupu karnetu kibic otrzyma potwierdzenie rezerwacji całosezonowego abonamentu. Uiszczenie opłaty i odbiór karnetu możliwy będzie tylko przed pierwszym lub/i drugim meczem domowym siatkarskiej Legii Warszawa sezonu 2017/2018.

 

Sprzedaż karnetów prowadzona będzie przed rozpoczęciem spotkań w kasie przy ul. Niegocińskiej 2 (Hala spotkań Legii Warszawa).

 

Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą składać do Klubu wnioski o darmowy wstęp na mecze Legii dla siebie oraz Opiekuna. Prosimy o kontakt na siatkowka@legia.com. Liczba miejsc ograniczona.

 

Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat.

 

Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem tożsamości, w przypadku ulgi uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

 

Roczny karnet w sezonie 2017/18, to:

– karnet upoważnia do wstępu na wszystkie spotkania domowe rozegrane w trakcie rundy zasadniczej (pewne 10 spotkań) i fazy play-off (w przypadku awansu do półfinałów rozgrywek – 2 spotkania);

– niższa nawet o 20% cena w porównaniu z ceną pojedynczych biletów na poszczególne mecze, w przypadku gry w fazie play-off o awans do 1 ligi;

– darmowy wstęp na wszystkie domowe mecze towarzyskie i turniejowe włącznie;

– gwarancja Twojego udziału we wszystkich jej meczach;

– zniżka 10% na zakupy gadżetów siatkarskiej Legii.

 

Osoby zainteresowane zakupem karnetów prosimy o kontakt pod adresem marcin.brykala@siatkowka.legia.com.

 

Autor: BryMar; Grafika: Magdalena Jacko