Sekcja Siatkówki Legii Warszawa poszukuje wolontariuszy

piątek, 8 Wrzesień, 2017

Sekcja Siatkówki Legii Warszawa poszukuje wolontariuszy na rozpoczynający się sezon 2017/2018. Chcesz pomóc w rozwoju i życiu sekcji Legii Warszawa? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać ciekawych ludzi? Zgłoś się!

zostań wolontariuszem(1)

Czy znacie takie osoby związane z Legią jak Adam Mieszkowski czy Dominik Ebebenge? Oni także zaczynali swój pobyt w Legii od wolontariatu! Tutaj znajdziecie jak do tego doszło – AM1, AM2, DE1 oraz DE2. Czy chcielibyście tak jak oni być kiedyś częścią Wielkiej Legii? Od czegoś trzeba zacząć! Masz trochę wolnego czasu, czasem wystarczy 1h dziennie, zgłoś się do nas!

Praca przy różnego rodzaju projektach Legii, organizacja spotkań, treningów, turnieju międzynarodowego City Volley Cup 2017, promocja Akademii Siatkówki Legii Warszawa, relacjonowanie wydarzeń na naszej stronie i portalach społecznościowych, a przede wszystkim udział sekcji w życiu LEGII WARSZAWA to nasze główne zadania. Ponadto, chcemy dalej się rozwijać i potrzebujemy Waszego wsparcia. Chcesz z bliska zobaczyć jak wygląda organizacja spotkań i życie „od kulis” sekcji w najpopularniejszym i największym klubie w Polsce jakim jest Legia Warszawa? Zapraszamy! Wolontariat podczas naszych imprez to przygoda i możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej roli i sytuacji.

– Jesteśmy otwarci na nowe osoby i cały czas poszukujemy chętnych osób do wsparcia sekcji – mówi Karolina Szewczyk, Prezes Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa. – Apeluję do wszystkich chętnych, chcących włączyć się w budowę naszej sekcji. Nieważne co robisz w życiu, jeśli tylko czujesz, że chciałbyś wesprzeć rozwój siatkarskiej sekcji Legii Warszawa – zgłoś się do nas. Szukamy nowych form promocji naszej sekcji, pomocy w codziennym funkcjonowaniu – naprawdę dla każdego znajdzie się miejsce w naszej sekcji – kończy Prezes Zarządu Sekcji.

Do wolontariatu zapraszamy osoby powyżej 18. roku życia, ze zmysłem organizacyjnym, lubiące kontakt z innymi, posiadające chęć do pracy i pasję. Do zadań wolontariuszy należy m.in.: pomoc w przygotowaniach do spotkań ligowych, pomoc informacyjna dla kibiców i innych uczestników imprezy, wsparcie uczestnictwa osób niepełnosprawnych czy obsługa stanowisk kontroli biletów.

Poszukujemy także osób, które w ramach wolontariatu, praktyk lub po prostu czasu wolnego chciałyby pomóc przy relacjonowaniu wydarzeń klubowych, przygotowaniu prostych grafik (zdjęcie + tekst), przygotowanie materiałów wideo, przygotowanie relacji live ze spotkań, składaniu redagowaniu strony internetowej siatkowka.legia.com (mile widziana znajomość wordpressa) oraz portali społecznościowych – facebook, twitter czy youtube.

Klub na koniec roku wystawi zaświadczenie bądź referencje oraz wyda certyfikat uczestnictwa w wolontariacie. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o kontakt mailowy na adres marcin.brykala@siatkowka.legia.com. W temacie maila prosimy wpisać: „Wolontariat w siatkarskiej Legii”.

Serdecznie zapraszamy! Bądźcie częścią Wielkiej LEGII!