Legia weźmie udział w turnieju na Pradze

środa, 6 Wrzesień, 2017

Przygotowujący się do nowego sezonu, siatkarze Legii Warszawa wezmą udział w I Międzynarodowym Turnieju Siatkarskim „Praga Płd Cup” organizowany przez Fundację Warszawska Akademia Siatkówki oraz Urząd Dzielnicy Praga Południe.

Praga Cup

I Międzynarodowy Turniej Siatkarski „Praga Płd Cup” odbędzie się już w najbliższy weekend, 9-10 września, w hali OSiR Saska przy ul. Angorskiej 2. Start turnieju w sobotę o godz. 10.15. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny. Oprócz siatkarzy Legii Warszawa wystąpi także drużyna z Francji – Volley Club Plaisir-Villepreux oraz dwie drużyny II-ligowe – LKS Czarni Wirex Rząśnia i Wkręt-met LKPS Borowno.

W sobotę, około godziny 15.00, po zakończeniu spotkania Legii Warszawa z Wkręt-met LKPS Borowno, przeprowadzony zostanie pokazowy trening siatkówki dla dzieci. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy na co dzień trenujący najmłodszych w Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Do udziału w treningu pokazowym zapraszamy wszystkie chętne dzieci – udział w zajęciach jest bezpłatny!

Program turnieju:

9 września, sobota
10.30 Volley Club Plaisir-Villepreux – Czarni Wirex Rząśnia
12.30 LEGIA Warszawa – Wkręt-met LKPS Borowno
15.00 Trening pokazowy dla dzieci – poprowadzą trenerzy Akademii Siatkówki Legii Warszawa
16.30 LEGIA Warszawa – Czarni Wirex Rząśnia
18.30 Volley Club Plaisir-Villepreux – Wkręt-met LKPS Borowno

10 września, niedziela
11.00 Volley Club Plaisir-Villepreux – LEGIA Warszawa
ok. 13.00 Zakończenie turnieju – wręczenie nagród, czas dla reporterów i kibiców

Turniej współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Pragi Południe. Partnerem turnieju jest Lull Hostel.

Dla legionistów udział w turnieju będzie kolejnym etapem przygotowań do rozpoczęcia rozgrywek sezonu 2017/2018. Mocno przebudowana drużyna pod wodzą nowego trenera Daniela Kołodziejczyka rozegra w trakcie turnieju swoje pierwsze spotkania. Jeżeli chcecie zobaczyć jak zmieniła się kadra i na jakim etapie przygotowań są stołeczni siatkarze – zapraszamy na turniej. To nic nie kosztuje – wstęp za darmo!!! Serdecznie zapraszamy!!!

Autor: BryMar