Inauguracja sekcji siatkówki kobiet!

niedziela, 3 Wrzesień, 2017

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pojawiającym się w licznych pytaniach, już 19 września rozpoczynamy nowy projekt w ramach siatkarskiej Legii Warszawa – inaugurujemy treningi seniorskiej sekcji siatkówki kobiet!

 

Docelowo treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki w godz. 20:00 – 21:30 w hali przy ul. ul. Naddnieprzańskiej 2/4 na warszawskiej Pradze-Południe. Treningi prowadzić będzie Dorota Świeniewicz – dwukrotna Mistrzyni Europy w latach 2003 i 2005, wybrana ponadto w 2005 roku najlepszą siatkarką Europy przez Europejską Konfederację Siatkówki CEV.

„Otrzymywaliśmy dużo pytań dotyczących kobiecej sekcji siatkówki. Dlatego też zdecydowaliśmy się, aby pod okiem wybitnej reprezentantki Polski – Doroty Świeniewicz zainaugurować działalność takiej sekcji. Chcielibyśmy w niedalekiej przyszłości zgłosić kobiecy zespół do rozgrywek ligowych, ale na razie skupiamy się na regularnych treningach. Liczymy, że nasza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy!” – mówi Karolina Szewczyk, Prezes Zarządu Sekcji Siatkówki Legii Warszawa.

Udział w treningach możliwy będzie po uiszczeniu miesięcznej składki członkowskiej (160 PLN). Zapisy na pierwszy trening przyjmujemy do 12 września pod adresem siatkowka@legia.com. Pierwszy trening służyć będzie kwalifikacji do drużyny i weryfikacji potencjału siatkarskiego.

PIERWSZY TRENING NABOROWY
19 września (wtorek) godz.20.00; ul. Naddnieprzańska 2/4

Serdecznie zapraszamy!!!

Autor: Michał Trybusz, Grafika: Magdalena Jacko