Mariusz Godlewski zostaje w Legii

poniedziałek, 7 Sierpień, 2017

Przyjmujący, a zarazem kapitan Legii w poprzednich latach, zostaje w warszawskim klubie na sezon 2017/2018. Mariusz Godlewski podpisał kolejną już umowę z Legią, która oznaczać będzie dla niego występy w szóstym sezonie z eLką na piersi.

DSC_0133

Godlewski przyszedł do Legii w… 2007 roku z MKS MDK Warszawa, którego jest wychowankiem. Reprezentował „Wojskowych” jeszcze przy poprzedniej próbie reaktywacji sekcji. W zespole Legii zadebiutował 20 października 2007 r. w spotkaniu z AZS UWM II Olsztyn (przegranym 0:3). W latach późniejszych bronił barw Wilgi Garwolin, ponownie Legii, Żyrardowianki Żyrardów i po reaktywacji Sekcji Siatkówki Legii Warszawa w 2014 roku został po raz trzeci legionistą. W barwach Legii rozegrał już ponad 100 spotkań, co daje mu miano zawodnika o najdłuższym legijnym stażu z obecnej kadry.

– Zdecydowałem się zostać w Legii, bo z każdym rokiem klub funkcjonuje coraz lepiej, a przed startem kolejnego sezonu są bardzo ambitne plany dotyczące zespołu – mówi Mariusz Godlewski, zawodnik o najdłuższym stażu w barwach Legii. Nowa umowa naszego przyjmującego obowiązywać będzie w sezonie 2017/18. Życzymy powodzenia i awansu do 1 ligi!

Autor: BryMar; Fot.: Krzyys (legionisci.com); Vid.: Grzegorz Samoraj