Dołącz do zespołu siatkowka.legia.com

wtorek, 27 Czerwiec, 2017

Marzysz o pracy w najbardziej rozpoznawalnym klubie w Polsce ? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie pracy w redakcji sportowej? Jeśli tak, to właśnie na Ciebie czekamy! Zgłoś się na staż w redakcji serwisu internetowego Sekcji Siatkówki Legii Warszawa – siatkowka.legia.com. Poszukujemy redaktorów, fotografów i grafików, którzy chcą się dalej rozwijać i wraz z nami odbudowywać pozycję siatkarskiej Legii – najbardziej utytułowanej drużyny w historii Mistrzostw Polski (28 medali MP).

Do obowiązków stażysty należałaby przede wszystkim praca redaktorska – przygotowywanie relacji z meczów i treningów, przeprowadzanie wywiadów z legijnymi sportowcami, trenerami, działaczami sportowymi i siatkarskimi legendami, pisanie newsów, redagowanie materiałów do publikacji na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) oraz aktualizację informacji tj. jak terminarze, wyniki i tabele. Do zakresów obowiązków zaliczać się też będzie wspieranie działań PR oraz marketingowych sekcji, nawiązanie kontaktów z tytułami prasowymi i stacjami radiowo-telewizyjnymi.

Ogłoszenie skierowane jest także do fotografów sportowych. Do zadań należałoby przygotowywanie relacji foto z wydarzeń sportowych siatkarskiej Legii i jej Akademii, oraz z działań PR i marketingowych.

Zapraszamy na staż w redakcji również grafików. Do obowiązków należałoby przygotowanie grafik meczowych, zadaniowych związanych z siatkówką, okolicznościowych w związku z wydarzeniami w sekcji, itp. Kreatywność i pomysłowość mile widziana. Zostawiamy wolną rękę w przygotowaniu grafik, które zamieszczane będą na stronie internetowej, portalach społecznościowych, plakatach meczowych oraz nowych gadżetach siatkarskiej Legii.

Każdy artykuł, zdjęcie czy grafika zostanie podpisana imieniem i nazwiskiem autora, co może okazać się pomocne przy budowaniu własnego portfolio.

Jeśli dołączysz do redakcji siatkowka.legia.com będziesz bliżej swojego ukochanego Klubu. Staż w redakcji siatkowka.legia.com jest bezpłatny. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Aplikacje w postaci CV ze zdjęciem i krótkiego listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres marcin.brykala@siatkowka.legia.com z tytułem wiadomości „Staż w zespole redakcyjnym”. W CV prosimy zamieścić klauzule „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Wszystkim kandydatom oferujemy:

– możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie działalności redakcji sportowej i portali internetowych,
– praca zdalna (elastyczne godziny odbycia stażu dopasowane do Twoich potrzeb),
– okazję do rozwoju swojej kreatywności i szlifowania pióra, otwartość na sugestie i inicjatywy,
– możliwość bezpłatnego uczestnictwa w najciekawszych i największych imprezach legijnych oraz siatkarskich,
– zaświadczenie o odbyciu praktyk lub stażu oraz referencje, które pomogą w dalszej karierze zawodowej.

 

Czekamy na Was!

 

Autor: BryMar