Urodziny Mariusza Godlewskiego

piątek, 9 Czerwiec, 2017

9 czerwca swoje 29. urodziny obchodzi kapitan siatkarskiej Legii Warszawa oraz najdłużej reprezentujący nasz klub zawodnik – Mariusz Godlewski. 100 (L)at!

Mariusz Godlewski urodził się 9 czerwca 1988 roku w Warszawie. Swoje pierwsze kroki z siatkówką stawiał w MKS MDK Warszawa. Następnie przeniósł się do zespołu SKF Legii Warszawa w… 2007 roku. Reprezentował nasz klub jeszcze przy poprzedniej próbie reaktywacji. W zespole Legii zadebiutował 20 października 2007 r. w spotkaniu z AZS UWM II Olsztyn (przegranym 0:3). W latach późniejszych bronił barw Wilgi Garwolin, ponownie Legii, Żyrardowianki Żyrardów i po reaktywacji Sekcji Siatkówki Legii Warszawa w 2014 roku został po raz trzeci legionistą. W barwach Legii rozegrał już ponad 100 spotkań, co daje mu miano zawodnika o najdłuższym legijnym stażu z obecnej kadry.

Mariusz Godlewski

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia zdrowia, radości, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz realizacji sportowych marzeń – gry w PlusLidze z Legią Warszawa. Naj(L)epszego!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii „Mariusz Godlewski w obiektywie”.

Autor: Marcin Brykała, Fotografie: Magdalena Jacko