Cała Legia Zawsze Razem

poniedziałek, 22 Maj, 2017

W środę, 17 maja, adepci siatkówki na co dzień trenujący w Akademii Siatkówki Legia Warszawa w Piasecznie wspierali piłkarzy Legii Warszawa w trakcie arcyważnego pojedynku z Lechem Poznań w ramach 34 kolejki Lotto Ekstraklasy.

Przed rozpoczęciem spotkania na błoniach stadionu przed sektorem rodzinnym kibice udający się na mecz mogli poodbijać piłkę z młodymi siatkarzami i siatkarkami, a także dowiedzieć się kilku istotnych informacji o samej Akademii i najbliższym letnim obozie sportowym z najlepszą siatkarką Europy z 2005 roku – Dorotą Świeniewicz. Zabawa była przednia, a kilka rozegranych setów na świeżym powietrzu dramaturgią przypominało te z rozgrywek PlusLigi. Miś Kazek również okazał się wielkim fanem siatkówki, a jego kilka udanych zagrywek, a przede wszystkim bloków predysponuje go do tej dyscypliny. Jeżeli chciałby spróbować swoich sił w roli siatkarza zapraszamy do naszej sekcji seniorów występującej w II lidze.

Cała Legia Zawsze Razem 04

Cała Legia Zawsze Razem 09

Przed rozpoczęciem spotkania trzech młodych legionistów z Akademii Siatkówki Legii Warszawa wraz z kolegami z legijnej sekcji judo wnieśli na środek boiska flagi z historycznymi herbami klubu. Niesamowite przeżycie jakim jest poczuć atmosferę powitania naszych piłkarzy z poziomu murawy, stojąc na środku boiska … bezcenne!

Cała Legia Zawsze Razem 21

Cała Legia Zawsze Razem 19

Genialna atmosfera i oprawa spotkania jaką przygotowali kibice i dobra gra naszych piłkarzy sprawiła, że Legia Warszawa na 3 kolejki przed końcem sezonu została liderem Ekstraklasy. Trzymamy kciuki i wspieramy naszych piłkarzy w walce o mistrzostwo Polski. Cała Legia Zawsze Razem!

Więcej zdjęć poniżej!

Autor: BryMar