Akademia Siatkówki Legia Warszawa – nowa lokalizacja na Ochocie

poniedziałek, 22 Maj, 2017

Zapraszamy na zajęcia Akademii Siatkówki Legia Warszawa do nowego ośrodka treningowego na Ochocie! Specjalnie przygotowany program treningowy skupia się na wszechstronnym rozwoju i doskonaleniu sprawności ruchowej oraz promowanie siatkówki jako pasji, tak aby stała się nieodłączną częścią życia. Zajęcia odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. W czerwcu zajęcia poprowadzi … NIESPODZIANKA!!! (Informacja już wkrótce!). Program dostosowany jest do wieku uczestników, a w treningach uczestniczyć mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki z roczników 2004 i młodsi. Zapisz swoje dziecko już dzisiaj i zacznij treningi!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy Państwa na zajęcia do nowej lokalizacji na Ochocie.

Treningi będą odbywały się zgodnie z poniższym harmonogramem:

– Ochota, ul. Wawelska 48, Szkoła Podstawowa nr 23 im. E. Szymańskiego

– Poniedziałek, godz. 17.30 – 19.00

– Środa, godz. 18:30 – 20.00

– Start zajęć: 29 maja 2017 roku.

Więcej o Akademii Siatkówki Legia Warszawa znajdą Państwo tutaj. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: legia.piaseczno@gmail.com lub pod tel. 607-507-408 (trener Robert Wójtowicz).

Akademia Wawelska

Przygoda z piłką siatkową nie rozpoczyna się na światowych parkietach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Karol Kłos, czy Andrzej Wrona to Mistrzowie Świata, którzy w przeszłości występowali z „eLką” na piersi. Wierzymy, że wśród najmłodszych adeptów siatkówki oraz minisiatkówki kryją się talenty, które w przyszłości będą mogły rozbłysnąć na ligowych boiskach. Pamiętając jednak o wieku naszych przyszłych mistrzów, stawiamy na frajdę i prawdziwą radość z gry.

Model pracy z wychowankami Akademii Siatkarskiej jest nieustannie doskonalony w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń trenerów z różnych akademii. Grupy są maksymalnie 16 osobowe (koedukacyjne) aby zapewnić dzieciom optymalną korzyść z uczestnictwa w takich zajęciach. W ramach działalności Akademii organizowane są zawody i turnieje siatkarskie, a także obozy sportowo-rekreacyjne – letnie i zimowe.

ROZPOCZNIJ Z NAMI SIATKARSKĄ PRZYGODĘ!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I TRENUJ Z LEGIĄ WARSZAWA!!