Reklamuj się na strojach siatkarskiej Legii

czwartek, 20 Kwiecień, 2017

Sekcja Siatkówki Legii Warszawa zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia finansowego sekcji oraz reklamowania się poprzez sport na strojach siatkarskiej Legii i nie tylko. Herb Legii Warszawa to najbardziej rozpoznawalne logo instytucji sportowej w Polsce. Legia to bogata tradycja i piękna historia ośmiokrotnego Mistrza Polski. Legia to jedna z najbardziej popularnych marek w polskim sporcie. Dowiedz się co można zyskać wspierając legijną siatkówkę.

reklama na koszulkach duża

Sezon 2016/2017 dobiega końca. Sekcja Siatkówki Legii Warszawa w swoim 3 sezonie od reaktywacji wykonała kolejny progres sportowy i w tym sezonie czynnie włączyła się do walki o 1 ligę! Niestety w roku obchodzenia jubileuszu 70-lecia założenia sekcji nie udało się wywalczyć awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pora więc zacząć pracę, aby w następnym sezonie 2017/2018 ten cel udało się zrealizować.

Pragniemy zachęcić sympatyków naszego klubu do działania na rzecz przywracania dawnej potęgi siatkarskiej Legii. Poszukujemy partnerów, którzy wezmą na swoje barki zadania współtworzenia odpowiednich warunków do uprawiania sportu oraz rozwoju siatkarzom i najmłodszym adeptom siatkówki z akademii Legii, a w głównej perspektywie zbudowania zespołu walczącego o awans do najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce.

Przypominamy, że firmy, które zadeklarują pomoc dla siatkarzy warszawskiej Legii stają się członkami Wielkiej Legijnej Rodziny a zaraz dołączają do grona firm sponsorujących sekcję jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów sportowych w Polsce.

Zobacz co można zyskać wspierając legijną siatkówkę. Szczegółowe informacje o możliwościach współpracy można uzyskać pod adresem: siatkowka@legia.com.

Zapraszamy do udziału w odbudowywaniu pozycji siatkarskiej Legii – najbardziej utytułowanej drużyny w historii Mistrzostw Polski.

Autor: Marcin Brykała