Zostań wolontariuszem siatkarskiej Legii

środa, 15 Luty, 2017

Sekcja Siatkówki Legii Warszawa prowadzi rekrutację wolontariuszy na rok 2017, który jest rokiem jubileuszowym – 70 lecie założenia sekcji. Chcesz pomóc w przygotowaniu meczu? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie i poznać ciekawych ludzi? Zgłoś się!

zostań wolontariuszem

Organizacja spotkań, treningów, turnieju międzynarodowego City Volley Cup 2017, szkolenie w Akademii Siatkówki Legii Warszawa, relacjonowanie wydarzeń na naszej stronie i portalach społecznościowych oraz udział sekcji w życiu LEGII WARSZAWA to nasze główne zadania. W tym roku obchodzimy także 70-lecie założenia Sekcji Siatkówki Legii Warszawa, w związku z czym przygotowujemy szereg imprez i atrakcji dla kibiców. Ponadto, chcemy dalej się rozwijać i potrzebujemy Waszego wsparcia. Chcesz z bliska zobaczyć jak wygląda organizacja spotkań i życie „od kulis” sekcji w najpopularniejszym i największym klubie w Polsce jakim jest Legia Warszawa? Zapraszamy! Wolontariat podczas naszych imprez to przygoda i możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej roli i sytuacji.

Do wolontariatu zapraszamy osoby powyżej 18. roku życia, ze zmysłem organizacyjnym, lubiące kontakt z innymi, posiadające chęć do pracy i pasję. Do zadań wolontariuszy należy m.in.: pomoc w przygotowaniach do spotkań ligowych, pomoc informacyjna dla kibiców i innych uczestników imprezy, wsparcie uczestnictwa osób niepełnosprawnych czy obsługa stanowisk kontroli biletów.

Poszukujemy także osób, które w ramach wolontariatu, praktyk lub po prostu czasu wolnego chciałyby pomóc przy relacjonowaniu wydarzeń klubowych, redagowaniu strony internetowej siatkowka.legia.com oraz portali społecznościowych – facebook, twitter czy youtube.

Klub na koniec roku wystawi zaświadczenie bądź referencje oraz wyda certyfikat uczestnictwa w wolontariacie. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem prosimy o kontakt mailowy na adres siatkowka@legia.com oraz dodatkowo kilka słów na swój temat (wraz z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego chcesz zostać wolontariuszem Legii?”). W temacie maila prosimy wpisać: „Wolontariat w siatkarskiej Legii”.

Serdecznie zapraszamy! Bądźcie częścią Wielkiej LEGII!

Autor: Marcin Brykała, Grafika: Magdalena Jacko

Partnerzy

Miasto Stołeczne Warszawa logotaxpert logosportidea