Wspieraj Sekcję Siatkówki Legii Warszawa! #1% dla siatkarskiej Legii

piątek, 3 Luty, 2017

Zapraszamy Państwa do przekazania w rozliczeniu rocznym 1% swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Zachęcamy aby przeznaczyli Państwo ten procent na Sekcję Siatkówki Legii Warszawa. Przekazanie 1% swojego podatku na rzecz OPP nic nie kosztuje, a przyczynią się Państwo do odbudowy oraz rozwoju sekcji klubu i talentów trenujących w naszej Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Wspierając naszą sekcję, pomagasz wyposażyć ją w niezbędny do treningów sprzęt, a także dofinansować organizację wyjazdów, turniejów akademii, oraz opłacić sale treningowe dla sekcji i akademii.

1procent strona

Jak przekazać 1% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać KRS: 0000270261. W pozycji INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE trzeba uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać swój 1%. Tu należy wyraźnie wpisać: MUKS Wojskowi Warszawa 5958

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę, numer KRS organizacji pożytku publicznego, który widnieje na grafikach oraz cel szczegółowy. Przelewem środków zajmie się Urząd Skarbowy.

Jak przekazać 1 procent

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową!

Partnerzy

Miasto Stołeczne Warszawa logotaxpert logosportidea