3 punkty w Międzyrzecu!

niedziela, 20 Listopad, 2016

Legia Warszawa zdobyła niezwykle cenne 3 punkty do ligowej tabeli. W meczu 10. kolejki rozgrywek II ligi pokonała na wyjeździe Huragan Międzyrzec Podlaski 3:1.

Pierwszy set to zdecydowana dominacja „Wojskowych”, którzy zwyciężyli do 17. W drugiej partii, gospodarze zaprezentowali się lepiej. To nie wystarczyło na dobrze dysponowanych legionistów, którzy wygrali tę część do 22. Dwa wygrane sety nieco uśpiły czujność warszawskiego zespołu. Zaowocowało to zwycięstwem Huraganu w trzeciej partii do 17. W czwartym secie Legia zwyciężyła 15:17 i przypieczętowała zwycięstwo w całym meczu za 3 punkty.

Było to czwarte zwycięstwo z rzędu i siódme w sezonie (na 10 rozegranych spotkań). Pierwszą połowę fazy zasadniczej zakończy następny mecz. Ten już w sobotę, 26 listopada o godz. 17:00 w hali przy ul. Naddnieprzańskiej 2/4. Rywalem „Wojskowych” będzie BAS Białystok. Serdecznie zapraszamy!!!

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Legia Warszawa 1:3 (15:25, 22:25, 25:17, 17:25)