Zwycięstwo nad Huraganem!

czwartek, 10 Listopad, 2016

Siatkarze warszawskiej Legii odnieśli piąte zwycięstwo w sezonie. W środowy wieczór pokonali na wyjeździe Huragan Wołomin 3:2, tym samym umacniając się na 6. miejscu w ligowej tabeli.

Mecz dostarczył kibicom zgromadzonym na hali OSiR Wołomin wielu emocji. Dwa pierwsze ty były bardzo wyrównane, a o zwycięstwie w tych partiach zadecydowały niewielkie różnice punktowe. Trzeci set to absolutna dominacja gospodarzy, którzy tę partię rozstrzygnęli na swoją korzyść 25:14. W czwartym secie, Huragan prowadził już 15:9 i wtedy „Wojskowi” pokazali charakter. Odrobili straty i doprowadzili do tie-breaka, by ostatecznie zwyciężyć w nim 15:12 inkasując dwa punkty do ligowej tabeli.

Następne spotkanie już w najbliższą sobotę. O godz. 17:00 w hali przy ul. Naddnieprzańskiej 2/4 rozegramy mecz z KS Metro Warszawa. Serdecznie zapraszamy!

Huragan Wołomin – Legia Warszawa 2:3 (22:25, 30:28, 25:14, 23:25, 12:15)