Pierwsze zwycięstwo w sezonie!!!

poniedziałek, 19 Październik, 2015

Podopieczni Marcina Jackowicza odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie 2015/2016 rozgrywek grupy IV, II ligi. W meczu 4. kolejki pokonali na wyjeździe BAS Białystok 3:2. BAS Białystok to drużyna, która w tym sezonie debiutuje w rozgrywkach II ligi. Na trudnym terenie, nasi zawodnicy lepiej wytrzymali psychicznie spotkanie. Mogli nawet pokusić się o zwycięstwo w czterech setach, ale emocjonującą końcówkę seta na swoją korzyść rozstrzygnęli gracze ze stolicy Podlasia. To nie podłamało jednak naszych zawodników, którzy rozstrzygnęli tie-breaka wynikiem 15:10.

Następny mecz już 24 października na warszawskich bielanach. Rywalem Legii będzie lider – SKS Hajnówka. Serdecznie zapraszamy! Doping będzie bardzo potrzebny naszym zawodnikom!

BAS Białystok – Legia Warszawa 2:3 (25:23, 19:25, 21:25, 27:25, 10:15)